Skocz do zawartości
buchta

Grafika mi sie pali na MSI!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jak cholera...Jaka bym karte nie wsadzil do kompa ( MX 400, GF4 , stary savage... ) to sie grzeje tak ze mi prawie radiatory czerwienieja...Nie mam pojecia co jest grane - proc byl cykniety z 1,7 (celeron) na 2,0MHz. przestawilem z powrotem na 1,7 i dzieje sie tak dalej.Montowalem coolery, otwieralem obodowe, zmienialem pasty i nic!!!!!

Z gierek wychodzi mi po jakis 1-10 minutach ( zalezy jak bardzo jest obciazona ).Mam MSI 845e ( najnowszy bios i inf. ), celeron 1,7, zasilacz 350. co jest grane???????

Nie liczac tego ze MSI wogole ma jakies problemy z dokladnym podawaniem temperatury ( to akurat znalazlem na forum MSI ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisze cczym sprawdzic zasilanie na agp to wtedy wam powiem. A apropo proca na MSI - zmienialem cooler 20 razy a nawet zmienialem proce u kumpla w serwisie - tak to jest niekiedy z plytami MSI ze podaja zawyzone ( na forum MSi jeden koles mowil ze nawet niekiedy o 10 stopni ) temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przy przetaktach przestawiłeś AGP driving value w biosie i dlatego płyta dobija ci grafy. Być może "inteligentny" bios żeby osiągnąć lepsze efekty w przetaktach sam podniósł ten parametr powyżej pewnej fsb. Proponuje reset biosu zworką i wtedy próbować czy się grzeją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko grafika ???

Juz komus odpisywalem, ze byly kiedys zasilacze z numerem "9", potrafily palic grafy, pamiatki, dyski itd.

Sprawdz, jesli "nie daj boze" taki masz, szyyyybkooo WYMIENIAJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zasilaczu taka mala czrwona okragla nalepka z biala cyfra "9", najczesciej na tej czesci zasilacza, gdzie inne nalepki. Nie wiem jakiej firmy zasilacz - ale jakis no name instalowany w tanich obudowach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma - mam zasilacz z Megabajta 350.

Moje napiecia na nim to:

 

3.3 - (3.184,3.200)

+5.0 - (5.140,5.160)

+12.0 - (11.558,11.680)

-12.0 - (-11.825, -907)

-5,0 - (-5.007, -5,127)

 

Czy sa dobre???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...