Skocz do zawartości
LuKe

Strzelanki Z Widokiem Z Gory

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

szukam strzelanek na ktorej widac ludka z gory czyli widok izometryczny

 

jak narazie znalazlem aliena shootera i shadowgrounds ale nic innego nie moge znajsc :angry:

 

moze ktos z was cos poleca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry tytuł z lat 2001-2002 to Expendable, mam tego demko na jakimś starym numerze ŚGK, gierka niczego sobie :D, screen:

Dołączona grafika

 

Co do Shadowgrounds to Shadowground: Survivor (czyli druga część) jest na Steamie za chyba $9.99 (~26zł), ale ostatnio była promocja na weekend i kosztował $4.99 a więc około 10zł, zakupiłem i całkiem miło mi się w to grało, masakryczne walki, mnóstwo stworów, fajne i ulepszalne bronie itd itp

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expendable pojawił się w 1999, jeszcze przed pierwszym Geforce :)

Może być jeszcze Zombie Shooter.

Gf i matrox g400 tez pojawily sie w 99' , co nie zmienia faktu, ze to co napisalem wczesniej to prawda. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expendable obadam

 

zombie shootera przeszedlem...hehe fajny

 

co do shadowgrounds to podstawka jest beznadziejna, nudne te same lokacje, bez sensu lazenie z punktu do punktu

ale w survivor to juz totalny odlot, wypasik :rolleyes:

 

co do alien shooter 2 to majstersztyk, nie dosc ze multum potworow, fajna grafa to jeszcze obszerny ekwipunek

 

 

takze narazie jak dla mnie rzadza alien shooter 2 i shadowgrounds survivor :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę Sigma-Team- specjalizują się w tego typu grach.

Moim zdaniem "ostatecznym" tytułem jest Alien Shooter 2. Nic po tym, ani przed tym nie wyszło lepszego, wiec proponuję zostawić to sobie na koniec jako deser :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...