Jump to content

bender83

Stały użytkownik
 • Posts

  623
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by bender83

 1. Co do zdjęcia: ale że k*$#a jak?? Bo nie ogarniam jak to się stało.
 2. Kingston sprzedawał komplety pamięci (po dwie kości) gdzie na pojedynczej kości była napisana wielkość kompletu. Niewykluczone, że taka sytuacja jest u ciebie. Np. tak jak tutaj na kości masz na obu kościach napisane KHX6400D2K2/2 i właśnie to "/2" oznacza, że cały zestaw ma 2GB a nie jedna kość. Podaj dokładne modele posiadanych pamięci to łatwo się to zweryfikuje.
 3. Jakoś na moim konfiguracji z sygnatury śmiga bez problemu. Niedługo rekomendowane będą zasilacze 1,5KW żeby ew wykluczyć problem "z prądem". Czy dostałeś decyzję odnośnie uznania/nieuznania gwarancji w ciągu 14 dni? Jeśli nie to reklamację uznaje się za zasadną i przysługuje Ci wymiana sprzętu na nowy, zwrot pieniędzy lub otrzymanie innego równoważnego produktu.
 4. Jak nie widzi dysku to pewnie jest to tylko kwestia przestawienia sposobu dostępu do dysku na IDE w biosie. Z poziomu OS-u tego nie zrobisz. Co do uszkodzonych śrub to kombinerki i jazda.
 5. Ewidentnie problem z wentylacją budy ew. jakiś felerny egzemplarz. Moja 390-ka od MSI w trakcie gry w W3 ma około 65st (z tego co pamiętam, mogę jeszcze wieczorem sprawdzić dokładnie) a w spoczynku około 40.
 6. Oczywiście, że tak. Podałem link tylko jako ciekawostkę.
 7. http://prntscr.com/7ykzbh- garść ciekawostek
 8. Dokładanie taki objaw miał mój znajomy jak wygiął dwa piny w sockecie.
 9. Prędzej wymienisz ten dysk na jakiś nowy większy niż go zajedziesz, to już nie są czasy pierwszych SSD. Chyba, że padnie fizycznie to już na to nie ma rozwiązania - to może stać się z każdym dyskiem. Co do miejsca zakupu to sprawdź też ceny w lokalnych sklepach, często jak doliczysz koszt przesyłki to wychodzi prawie tyle co w sklepach internetowych. A zawsze w razie W gwarancje masz na miejscu i nie musisz nic odsyłać (czytaj ponosić kosztów).
 10. Zdam. Generalnie przesiadka czy na 970 czy na 390 to i tak będzie duży kop w porównaniu z 6950. Czy to zachcianka? Jak bym miał zachciankę to bym kupił 980 albo 980Ti kasa nie byłaby problemem pytanie po co? I tak czy na 970 czy na 390 wszystko w co gram będzie (powinno) chodziło płynnie. Karty nie zamierzam kręcić. Nie znam się na tym, nie mam czasu itd. Karta będzie włożona do komputera i ma działać a jednak stockowo 390 wypada trochę lepiej.
 11. Ok, zamawiam 390 od MSI (teraz mam 6950 od nich i sprawuje się bardzo dobrze) i niech się dzieje ;)
 12. Krótka piłka GTX970 czy R9 390? Przeglądam benchmarki i już głupi jestem od tego czytania. Jeśli któraś z nich to jaki konkretnie model? Bardzo zależy mi na jak najcichszej karcie (pobór prądu jest nieistotny).
 13. Uruchom Windows w trybie awaryjnym i tak włącz ją ponownie.
 14. Śmiga, jedynie co to musiałem delikatnie przedłużyć kabelki.
 15. Ja go dostałem za free z dwoma dyskami, ale z tego co widzę "goły" kosztuje około 600 zł. Z tego co czytałem to ludzie zamawiali te wentylatory przez serwis QNAP-a, ale to na pewno nie będzie 5 zł i na pewno nie przyjdzie szybciej ;)
 16. Najwyżej będę dalej szukał. 5 zł to nie majątek a może będzie ok.
 17. Gdyby to było takie proste pewnie tak bym zrobił. Niestety nie mogę takiego nigdzie znaleźć w PL a nie uśmiecha mi się sprowadzanie głupiego wentylatorka ze stanów, już nawet nie chodzi mi o koszta, ale NAS stoi i nie robi... Edit: okazalo się, że te od AMD mają 70mm. Ale za to znalazłem taki oto wiatrak ( :D ) http://allegro.pl/show_item.php?item=5245473992. Zamówiłem, może będzie ok.
 18. Niestety ten PAPST ma inne zasilanie. Ale te z AMD wyglądają obiecująco - zaraz ogarnę temat.
 19. W moim domowym NAS-ie padł wentylator. Siedzę dzisiaj od rana i staram się znaleźć wentylator 60x60x15 z PWM (czteropinowa wtyczka) ale jak na razie nie udało mi się znaleźć w Polsce takiego modelu. Czy ktoś może zna jakąś firmę i model, który spełniałby powyższe wymagania?
 20. Czekam z niecierpliwością. Mam tylko nadzieję, że tym razem "bossów" nie oddadzą do zrobienia innemu studiu,
 21. Poczytaj o BitTorrent Sync. Myślę, że to powinno rozwiązać twój problem.
 22. River Raid albo Preliminary Monty - nie pamiętam dokładnie.
 23. To ja może zapytam z innej strony. Jakie nagłośnienie masz w samochodzie? Jeśli seryjne to myślisz, że usłyszysz różnicę między dobrym MP3 a audio CD czy FLAC?
 24. Nie ma czegoś takiego jak DVD audio. Albo wypalisz sobie zwykłe CD audio (czyli jeden album = jedna płyta), albo zainwestuj w radio czytające FLAC ;)
×
×
 • Create New...