Skocz do zawartości
Melampus

Pompa Laing Ddc 12v 1rt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam zamiar już wkrótce zainstalować sobie pierwszy zestaw WC. Będzie to tzw. "składak" a nie jakiś tam zestawik <_<

Zależy mi głównie na wydajności w chłodzeniu. A jest co schłodzić: 9800 GX2 i QX9650. Dręczy mnie jednak problem odnośnie pompy.

Co sądzicie o Laing DDC 12V 1RT. Czy ta pompa ma jakieś podkładki wygłuszające w pudełku? Doradźcie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki te nie mają żadnych podkładek, ale bardzo łatwo je wyciszyć. Wystarczy postawić pompkę na gąbeczce lub folii z bąbelkami itp itd. Dodatkowo możesz zainwestować w jakiś top do pompki który także pozytywnie wpłynie na kulturę pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie uprzesz na podkladke to mozesz kupic identyczna pompke tylko ze swiftech i masz tam podkladke. zalezy tez jaka masz bude, czy chcesz wyeksponowac pomkke cz nie, bo zawsze mozna kupic zestaw wygluszajacy pompke o taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :rolleyes:

A czy ta pompa (Laing DDC 12V 1RT) poradzi sobie z tym co chcę użyć w moim WC:

- chłodnica Black Water Ultimate 123

- CPU Swiftech Apogee GTX

- GPU EK Water Blocks EKFC 9800 GX2

- Thermaltake Aquabay M1

- Thermaltake Watertemp

- no i wąż 8/11

 

Chodzi mi naprawdę o wydajność, bo te 65-70 w spoczynku i 85 w stresie mojej karty, spędza mi sen z powiek.

Nie wiem, ale prawdopodobnie przed końcem roku mogę mieć nawet i 2 GX2. I co wtedy? Da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Także mam zamiar kupić pompe Laing DDC 12V 1RT wraz z topem z zintegrowanym rezem EK Water Blocks EK-DDC X-RES Laing 100 Acetal(www.cooling.pl/akcesoria,kategoria,28_54.html) i podłączyć węże Tygon 11,1x14,3mm.Prosiłbym o radę jakie złączki powinienem kupić żeby podłączyć te węże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...