Skocz do zawartości
radeksz

Wyprany Muvo V100

Rekomendowane odpowiedzi

Brat zaplamil spodnie i odruchowo wrzucil do wiaderka i wypral zapomnial ze ma mp3 w kieszeni. Zakapowal dopiero jak wywiesil do suszenia. Próbowal je wlaczyc ale nic , pewnie bateria sie rozladowala i moze dzieki tem jest jakas szansa na uratowanie go. Prosze o porade co z tym zrobic. Moze wie ktos jak otworzyc obudowe zeby wysuszyc mp3 od srodka.

 

Otworzylem. Wrzucilem ja w spirytus niech sie moczy.

 

Wysuszylem , popsikalem plynem do stykow. No i zlozylem i gra. :) Wiec temat do zamkniecia.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłeś w spirytus ? Możesz mi wyjaśnić tą metodę ? Bo nie bardzo rozumiem jak to działa O.o

Mi jak telefon wpadł do WC to zalałem go Nitrem(Rozpuszczalnikiem} po wyciągnięciu szybko się suszy...metoda stara jak świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że alkohol wypala sprzęt, kiedyś wpadł mi telefon do wanny i po prostu go rozkręciłem i próbowałem wysuszyć, czyli gdybym go zalał spirytusem byłoby lepiej ? Ile tego spirytusu i mam następnym razem go wrzucić po psostu do miseczki ze spirytusem czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wysuszeniu wody z kranu tym bardziej z jakimiś detergentami powstają osady dlatego bo zalaniu należy niezwłocznie przemyć sprzęt w wodzie destylowanej lub alkoholu i dopiero potem osuszyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie wychodzi na to, że bez sensu oddawałem telefon do naprawy, na przyszłość będę pamiętać ;) a co do mp3, jak sprawuje się ten Muvo V100 ? bo ostatnio myślę nad zakupem mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...