Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

kucyk wzial to w cudzyslow nie ze wzgledu na niepoprawnosc formy wyrazu meczow, tylko dlatego, ze bral na razie udzial w treningach, a tego meczem raczej nie mozna nazwac. ;]

 

 

END OT

 

kucyk - tutaj jest taki maly patch'yk ---> http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=32050

dzieki, poczekam jednak na jakis zbiorczy z nazwiskami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie ta gra irytować :P szczególnie jeden bug, bo to raczej jest bug... oddaje strzał na bramkę, wpada na mnie obrońca i zgadnijcie... faul, ale to nie obrońca mnie sfaulował, ja go, raz na mecz takie coś to standard, więc WTF?! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest troszkę smutne, że ledwie co gra wyszła, a już zwykli userzy zaobserwowali tyle nieścisłości. Najbardziej jest brzydki z tą rozdzielczością. Mam nadzieję, że u mnie będize wszystko oki bo mam nadzieję po zjeździe czyli w poniedziałek zainstalować PES 2009 i pograć w rozdzielczości fullHD - normalnie już nie mogę się doczekać. Czy Konami mówi coś oficjalnie o patchach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia pozytywne, udoskonalili poprzedni silnik, nie przycina tak często, bardzo podoba mi się możliwość podania piłki w nietypowy sposób, potknięcia są akcentowane ogólnie mechanika bardzo dobra.

 

Nie podoba mi się częste faulowanie przez komputer gdy zbliżam się do ich pola karnego, niekiedy irytujące.

Parady bramkarza miodzi jednak sporo pada goli po dobitce, powinni bardziej na róg wybijać

 

 

Większych wad nie zauważyłem po za tym, że momentami gra może przyciąć w najmniej oczekiwanym momencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę docenić tryb Become a Legend. Nigdy żadna gra nie sprawiła mi takiej radości. Pierwszy strzelony gol = euforia. Z każdej asysty cieszę się niczym 5'cio letnie dziecko które dostało nową zabawkę. Za to duży + :D

Mam już miejsce w podstawowej jedenastce Boltonu. Staty rosną. Czegóż chcieć więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem po 10 meczach :P

nawet normalnie gram w demo na moim kompie , ale low i w okienku :lol:

 

-w pelnej wercji poprawiona jest animacja biegu? , bo dosc smiesznie to wyglada jak tacy garbaci biegaja :D

-troche dziwne ze strzaly z 1na 1 z bramkarzem z dosc bliskiej odleglosci sa praktycznie 100% obronione, nie to co w 6stce

- skejtowe spodenki sa przesadzone, mogly bybyc troche krotsze :D i bardziej waskie :P

 

ale ogolnie jest moc :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-w pelnej wercji poprawiona jest animacja biegu? , bo dosc smiesznie to wyglada jak tacy garbaci biegaja :D

-troche dziwne ze strzaly z 1na 1 z bramkarzem z dosc bliskiej odleglosci sa praktycznie 100% obronione, nie to co w 6stce

- skejtowe spodenki sa przesadzone, mogly bybyc troche krotsze :D i bardziej waskie :P

 

ale ogolnie jest moc :D

- nie

- nie zgadzam się :P

- racja - rzuca się to w oczy zwłaszcza na powtórkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małą liczbę drużyn i brak licencji na ligi mogę jeszcze przeboleć, tą koszmarną grafikę przy rzutach wolnych i wybiciach bramkarza, szczególnie pseudo murawę też. Ale nie mogę przeboleć i nie wiem jak oni to zrobili, wykonuję rzut wolny i zawodnik nie idzie za piłką do dobitki, tylko patrzy się głupio jak szpak w p. Denerwuje animacja biegu, i ogólny młyn w polu karnym, faulują i atakują za ostro. W dodatku często się zdarza, że potykamy się o przeciwnika i on o nas. Porządny patch mógłby sporo poprawić. Ogólnie gra jest dobra, ale bez patcha nie będzie grywalna, bo ten bug z rzutem wolnym przeraża. Jak chłopaki to poprawią, ja jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małą liczbę drużyn i brak licencji na ligi mogę jeszcze przeboleć, tą koszmarną grafikę przy rzutach wolnych i wybiciach bramkarza, szczególnie pseudo murawę też. Ale nie mogę przeboleć i nie wiem jak oni to zrobili, wykonuję rzut wolny i zawodnik nie idzie za piłką do dobitki, tylko patrzy się głupio jak szpak w p. Denerwuje animacja biegu, i ogólny młyn w polu karnym, faulują i atakują za ostro. W dodatku często się zdarza, że potykamy się o przeciwnika i on o nas. Porządny patch mógłby sporo poprawić. Ogólnie gra jest dobra, ale bez patcha nie będzie grywalna, bo ten bug z rzutem wolnym przeraża. Jak chłopaki to poprawią, ja jestem na tak.

bug z rzutem wolnym faktycznie jest irytujący.

Jednocześnie studziłbym optymizm, że wyjdzie patch na 'to i tamto'... ileż to już gier mieliśmy z dużo bardziej uciążliwymi wpadkami? o tym czy twórcy gry ochoczo rwali się do tworzenia łatek nie będę wspominał... każdy wie jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych ----> GA Community Patch 0.1

 

This is the Gamingaccess Community Patch 0.1 Beta for PES 2009. It includes:

-One EASY installation for everyone, without AFS Explorer, IMG regeneration... you get it

 

- Based on the KitServer technology (doesn't supports kits yet) by Master Juce

 

- EPL Rosters 98% (some players missing) with lineups and numbers!!!!!

 

- Updated menus (ALL LANGUAGES INCLUDED!)

 

- Horrible music from PES replace by the official FIFA music

 

- Real team names and badges for PES 2009 by burgum and Asiat

 

- PES Utd & WE United renamed to Hajduk Split (CRO) and Slaven Belupo (CRO).

 

- Other Leagues B filled with Bundesliga teams!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małą liczbę drużyn i brak licencji na ligi mogę jeszcze przeboleć, tą koszmarną grafikę przy rzutach wolnych i wybiciach bramkarza, szczególnie pseudo murawę też. Ale nie mogę przeboleć i nie wiem jak oni to zrobili, wykonuję rzut wolny i zawodnik nie idzie za piłką do dobitki, tylko patrzy się głupio jak szpak w p. Denerwuje animacja biegu, i ogólny młyn w polu karnym, faulują i atakują za ostro. W dodatku często się zdarza, że potykamy się o przeciwnika i on o nas. Porządny patch mógłby sporo poprawić. Ogólnie gra jest dobra, ale bez patcha nie będzie grywalna, bo ten bug z rzutem wolnym przeraża. Jak chłopaki to poprawią, ja jestem na tak.

Koszmarna grafike? pseudo murawe? :blink: O czym ty piszesz? wlaczyles w ogole detale na maksa? Bo jak dla mnie to grafika w nowym pesie jest swietna, od "pseudo" murawy jak to nazwales, przez efekt deszczu, widok boiska po poludniu (ktory imo wyglada masakrycznie) az po bardzo detaliczne stroje i modele zawodnikow. Nie mam zielonego pojecia jak mozna sie przyczepic do takiej grafiki, choc fakt, widokow rodem z crysisa tutaj nie uswiadczymy :wink:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie bardzo przyjemnie - znowu czuje radosc z gry i chce sie grac kolejne i kolejne mecze. Zmienione sterowanie galek troche przeszkadza(na razie) tricki i podania. Bug z wmurowanym wykonawca rzutow wolnych bardzo razi, kolejna rzecz to kartki w meczu srednio 6-7 kartek prawie przy kazdym wslizgu. Czekam na Patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas zarchiwizować starego, spatchowanego pes na dvd (może kiedyś wrócę :) i rozpocząć sezon na nowej odsłonie.

Pamiętam, że evo patch do 2008 dużo zmienił w samej grze i o wiele lepiej mi się grało niż w standardową wersję, więc nie można na starcie skreślać gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje natomiast sprawa transferów. Na ekranie "licytacji" daję swoją ofertę, okazuje się najlepsza spośród innych, pojawia się animacja "podania łapy" , dalej propozycja płacy dla gracza i w zasadzie wygląda na to, ze mam nowego zawodnika. Jednakże po przejściu na kolejny tydzień wita mnie info , że negocjacje się nie powiodły. Kompletnie tego nie rozumiem. Po co w takim razie te potwierdzenia, i "podawanie łapy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystąpił problem z aplikacją Pro Evolution Soccer 2009 i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty

Pojawia mi sie takie cudne okienko w trybie become a legend :/. Znalazl ktos na to jakis sposob :/ ?? Podobno problem dotyczy wersji oryginalnej jak i "netowej" .

 

 

 

 

EDIT: ok problem rozwiązany, pogrzebalem w necie i znalazlem cos takiego: http://rapidshare.com/files/155426925/becomealegendfix.rar

Edytowane przez michal3433

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny problem

Może już o tym było, ale nie dopatrzyłem się ;)

Gdy gram pojedynczy mecz to gra prawie się nie przycina. Gdy gram w Champions League lub jakiś inny tryb to gra momentami tnie się niemiłosiernie.

Gram na 1600x1200 max detale. Zmiejszanie detali i rozdzielczości prawie nie pomaga. Komp jak w sygnie, system to Vista 32bit. Identycznie miałem z Pro Evo 2008, ale tylko na Viście. Na XP szło płynnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest swietna ale mam pytanie z innej beczki.

To co napisal kolega powyzej ,mnie dotyczy niestety choc mam zlom a nie kompa wiec jakos mnie to nie dziwi.

W zwyklych meczach jest jeszcze ok , ale w masterlidze, LM itp niestety kisi.

Pytanie czysto teoretyczne - mam bartona 2500(1.8ghz) + 6600TD i 1gb ram.

Da cos zmiana grafy na nieco lepsza?Czy i tak bedzie kisilo z powodu procesora.Bo tak na oko to brakuje niewiele do tego, bym mogl sobie spokojnie pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie jakieś swoje gole. :)

Mi nic ładnego nie udało się strzelić, jedyna akcja, jaką przeprowadziłem tak jak chciałem miała miejsce w demie a tak to większość to jakieś przypadkowe itp.

Denerwuje trochę opóźnienie w czasie reakcji zawodników na nasze ruchy no i brak kontroli w podaniach, nie są adresowane tam gdzie chce... ;/

Może to trochę głupio zabrzmi, ale mam wrażenie, że gram w fife (to nie jest komplement). :D

 

---

 

A to co mnie denerwuje :)

 

-sytuacja: ja 2 na 1, podaje, podaje, praktycznie sytuacja sam na sam z bramkarzem, godzina na zastanowienie się, w który róg strzelić a zawodnik zamiast oddać normalny strzał wchodzi w piłkę wślizgiem, jakby go ktoś atakował i chciał oddać strzał rozpaczy - chyba skrypt się pomyliły, takich sytuacji jest mnóstwo

 

-słupki, poprzeczki itp. itd. jak już wyjdzie jakaś ładna akcja oczywiście musi się zakończyć na metalu, ok spoko, ale 3-4 pod rząd już trochę irytuje

 

-gracze przewracają się jeden o drugiego, obijają, fajna ta detekcja kolizji, ale w 2008 już jakoś to mnie nachalnie było zrobione a tutaj znowu jak ze słupkami do przesady

 

---

 

Nie wiem jakoś nie mam ochoty grać dalej, fakt podobnie było z 2008, ale powiedzmy w taką pes5 przestałem grać na dobre ze względu na faule co chwilę, tutaj takich denerwujących rzeczy jest więcej, więc nie wiem co to będzie :)

 

---

 

I jak tu nie wymiękać ? Chciałem wybić piłkę, bramkarz miał dużo czasu a oczywiście wślizg... ;/

 

http://pl.youtube.com/watch?v=GNTLSeJ5qzc

 

---

 

http://pl.youtube.com/watch?v=GqZrCAUGay4

 

To mnie po prostu zabiło... :D Gościu dostał z całej pety w cymbał i biegnie sobie radośnie dalej. :)

To już w 2008 i 06 zawodnik padał na glebę, nie wiem, ale ta odsłona się cofnęła ostro w rozwoju, czasami wciskam pause żeby zobaczyć, czy ja cały czas gram w nowego pes, czy crap w postaci fify ;o

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje natomiast sprawa transferów. Na ekranie "licytacji" daję swoją ofertę, okazuje się najlepsza spośród innych, pojawia się animacja "podania łapy" , dalej propozycja płacy dla gracza i w zasadzie wygląda na to, ze mam nowego zawodnika. Jednakże po przejściu na kolejny tydzień wita mnie info , że negocjacje się nie powiodły. Kompletnie tego nie rozumiem. Po co w takim razie te potwierdzenia, i "podawanie łapy"?

jak w zyciu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem po 3 godzinach gry i powiem, że mnie nie zaskoczyło:( Większość strzałów na bramkę jest słabsza od podania i już nie wspomnę, że absolutnie wcale nie jest poprawione strzelanie. Chodzi mi o to, że dokładnie jak w poprzednich wersjach trzeba się dokładnie ustawić ładnie pod odpowiednim kątem do bramkarza, aby strzelić brameczkę. Komentator jest beznadziejny. Kiedy jakiś patch bo naprawdę TRAGEDIA :(

Ale jedna rzecz na pocieszenie to grafika nie jest może super piękna, ale na 1920x1080 jest nawet całkiem przyzwoicie.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...