Skocz do zawartości
biG0r

Zestaw Do 2000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie was poradzic, bo nie jestem dobrze zorientowany jaki sprzet oplaca sie dzisiaj kupic, a chcialbym maszyne wydajna, tak, zeby pograc w niektore gry :D dysk i karta graficzna nie musza byc bardzo dobre, za to procesor i ram moga byc lepsze... aha i nie zalezy mi natym, zeby dobrze sie podkrecal, bo mysle, ze nie bede tego robil. Chociaz mozecie napisac wg wlasnego uznania... z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym sie was poradzic, bo nie jestem dobrze zorientowany jaki sprzet oplaca sie dzisiaj kupic, a chcialbym maszyne wydajna, tak, zeby pograc w niektore gry :D dysk i karta graficzna nie musza byc bardzo dobre, za to procesor i ram moga byc lepsze... aha i nie zalezy mi natym, zeby dobrze sie podkrecal, bo mysle, ze nie bede tego robil. Chociaz mozecie napisac wg wlasnego uznania... z gory wielkie dzieki

 

Mobo: bez problemów, stabilnie Asus P5k Pro 305zl

Proc: E8200 444zl

graf: 8800gt MSI 512 468zl

hdd: szajsung f1320gb :) 145zl

dvd: do wyboru do koloru 90

Case: tak samo, polecam tanie CoolerMastery np.333 za 122zł

Zasilacz: Corsair 450 203zl

Pamiątki: MUSHKIN DDR2 4096 PC1000 DUAL CL5 XP 314,7zł.

 

Całość: ~2090 (ceny z apollo.pl i kdo.pl, które polecam.. :) ) w razie chęci zbicia tych 90dych możesz kupić tańszy zasilacz np. MOdecom MC350 za 80zl albo wersja "srodka" BEQUIET STREIGHTPOWER 350W za 155zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...