Skocz do zawartości
lukson80

Dell D620 Manual Do Matrycy

Rekomendowane odpowiedzi

po 1:

google.pl:

"dell d620 manual"

i co mamy ?

http://support.dell.com/support/edocs/syst...20/en/index.htm

 

ściągmy: User's Guide; Service Manual

zaglądamy i co widzimy - ja nie mam czasu, ale chyba nie ma parametrów - na pewno jest pokazane jak rozebrać

 

więc robimy tak - pobieramy everest - sprawdzamy kod producenta i ponownie sprawdzamy co nam google pokaże dla danego oznaczenia.

 

laptopy mają to do siebie, że produkowane są z rożnymi rozdzielczościami matrycy a dodatkowo co partia to inny dostawca/producent - Ty możesz mieć matrycę LG ktoś inny Samsung itd.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo rozbierzesz matrycę i sprawdzisz konkretny model, albo programem, albo w biosie ( nie jestem pewien D620, w D630 z Quadro jest wyświetlana rozdzielczość. Po włożeniu matrycy WXGA+ wartość ta się automatycznie zmienia ).

 

Taśmy do matryc też są rożne i zależą właśnie od rozdzielczości. Pinów jest na 100% 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc robimy tak - pobieramy everest - sprawdzamy kod producenta i ponownie sprawdzamy co nam google pokaże dla danego oznaczenia.

 

laptopy mają to do siebie, że produkowane są z rożnymi rozdzielczościami matrycy a dodatkowo co partia to inny dostawca/producent - Ty możesz mieć matrycę LG ktoś inny Samsung itd.

Widzę, że jak na nowego buzię umiesz nadzieraqć w innych tematach, ale z czytaniem i korzystaniem z wyszukiwarek to już jest większy problem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...