Skocz do zawartości
destroy

Nowa Karta Graficzna, Cały Czas Zawiesza Się Komputer ..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! kupiłem kartę graficzną w icomp za 73zł radeon'a HD 2600 XT była promocja więc się opłacało.

 

Karta przyszła i co jak narazie męczę się już kolejny dzień.

 

Instalowałem sterowniki od 8.4 , 8.5 , 8.6 ... zawsze karta zawiesza komputer. Czy to podczas normalnego użytkowania internetu czy grania. Myślałem że może za wysokie standardowe takty więc zmniejszyłem. Nic to nie dało dalej to samo. Na prawdę dzieją się cuda, bo wzięliśmy to z kumplami i albo karty jakieś padnięte albo nie wiem sterowniki. Macie jakieś rady ?

 

Co do zawieszania nie występują żadne komunikaty, poprostu zawiecha monitor gaśnie po chwili , restart.

 

próbowałem na różne sposoby odinstalowywać i instalować nic cały czas to się dzieje. :/

 

czytam że niby do tej karty wyszło pełno lipnych biosów. Może akurat na ten trafiłem. Tylko jak znaleźć ten dobry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jesli miales wczesniej GF'a na pokladzie to w sumie nie dziwilbym sie. Mialem to samo jak padl mi 7900GS , wsadzilem X300 i nic sie nie dalo zrobic , ani wywalanie sterow , czyszczenie rejestru - nic. Format...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz nie wymięka ... amacrox warrior 450pnf

 

co do tego że miałem Gf, też tak myślałem lecz co jak mój kuzyn,który brał ze mną kartę ma to samo. Wcześniej miał radka.

 

Coś z tym biosem chyba siedzi. Łącznie kupione 3karty i wszystkie zachowują się tak samo na 3 różnych pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W takim razie serwis. Swoja droga , znajomy tez przewalil kilka 2600XT (ale wtedy byly one w innych cenach) i pare sztuk jakie mial , tak wszystkie to zdechlaki. Bodajze Palita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...