Skocz do zawartości
kronox55

Combat Arms

Rekomendowane odpowiedzi

Is Open Beta here? Well, not quite... However, since all of you are so eager to play Combat Arms again, we thought we'd reward your excitement with a Pre-Open Beta Phase! We've made some changes to the core gameplay, added some new content including a new mode and map, and will be testing out some new additional components of the game. Please be aware that we are in a testing stage before Open Beta, so certain elements of the game are still in flux, and may change in the final implementation of the game.

 

Server Schedule

Test servers will be open on Thursday, June 26th at 11:00AM PST. Servers will be available 24/7 barring patches and updates. We are currently planning on keeping the servers up for testing until Open Beta officially begins though this may be subject to change. Please stay tuned to the website for updates to the schedule for this testing phase.

 

How Do I Participate?

It's easy! (This phase is open to the general public so no Beta Keys are necessary)

 

* DOWNLOAD -- Download the new test client installer via the "Download Game Client" button on the left hand side of the main page.

* INSTALL -- Launch the game installer, and

follow the installation prompts to complete the

game installation.

* LOGIN -- You will need a Nexon Passport ID to

play. If you do not have one already, you can

sign up for one for free at Nexon.net

* PLAY -- Launch the game client and you're in!

 

Pre-OB Test Content

For this Beta phase, we will primarily be testing the

following functions:

 

* In-game Messenger

* Clan System*

 

Other new game content includes:

 

* New Game Mode: One Man Army

(Individual Deathmatch Mode)

* New Map: Snow Valley

* Additional Match Parameters

(Arms Setting): for Pistols Only,

No Explosives, etc. games

* Additional Weapons & Gear

 

Please report all bugs found to the Combat

Arms Bug Reports section of the Forums.

 

Welcome back to combat, soldier! See you inside.

czyli mniej więcej : już dzisiaj można się rejestrować i ściągać klienta, a jutro rusza otwarta beta.

Oficjalna strona

 

 

http://www.gry-online.pl/s022.asp?ID=4889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"cieszę się, że mogę zaprezentować wyjątek od tej reguły. Combat Arms, shooter online tworzony przez koreańskie studio Nexon"

 

Slowo "koreanskie" w tym zdaniu bardzo mnie martwi. Mialem okazje pograc juz w pare takich "darmowych azjatyckich fps'ow" i bylo, no, tragiczne.

Screeny jesli chodzi o fps to duzo nie mowia bo liczy sie odczucie w grze. Poczekamy zobaczymy.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy uruchamianiu klienta podczas Version Checking... wywala taki blad

 

rozumiem ze to oznacza ze testy jeszcze nie ruszyly ? ;) ( tak, mam zarejestrowane konto )

 

poza tym

nie ma nic za darmo, nie wiem czy zauwazyliscie ale zeby uzywac upgradeow broni jak lunety czy inne trzeba placic kase za specjalne punkty GP. I tak uzywanie lunety do AK-47 za jeden dzien to wydatek 1600GP a pewnie za 1000GP placi sie te kilka dolarow. innymi slowy "niby" darmowy MMO shooter :D

oczywiscie za wszystko p[rzyjdzie placic w tej grze, to tak jakby w CSS za wszystkie zakupy placic wlasna karta kredytowa ;) nie wyobrazam sobie biegania po snieznych mapach w zielonym kamo bo nie bedzie mi sie chcialo wydac 5USD na kamuflaz ...

post-156851-1214431488_thumb.png

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nauczyliście się jeszcze, że te koreańskie fps'y to crapy z item shopami robione na tony itp. ? :rolleyes:

tzn ze nie mozemy nawet zobaczyc co to za crap ? <_<

 

wlasnie sprawdzilem i ciagle wyskakuje ten blad ....

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postawisz serwa?? A jaki masz niby upload?? Do takiej gierki zeby ni bylo lagow i gralo sporo osob to trzeba miec upload pewnie ponad 10mb, wiec pewnie serwa nie postawisz... no chyba ze na 4 osoby.

Edytowane przez RaaDeeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz, u mnie ciagle error = -2 .... nawet po reinstalce ... Moze to korzysta z przegladarki a ja jako domyslna mam Mozille Seamonkey a nie IE .

Tak, korzysta z IE, ale ja mam na domyślną FF 3.0 i wszystko śmiga, jednak po kliknięciu w register otwiera się IE ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby serwy nie wydalały?

Bo mnie rozłącza... :E

No na pewno cały świat na ten tytuł czeka... :lol2:

 

Sami się na tego crapa nakręcacie, daje Wam max 30' entuzjazmu. Poczytajcie opinie o closed becie czyt. idź i nie wracaj. :)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno cały świat na ten tytuł czeka... :lol2:

 

Sami się na tego crapa nakręcacie, daje Wam max 30' entuzjazmu. Poczytajcie opinie o closed becie czyt. idź i nie wracaj. :)

nikt sie nie nakreca, ale ty odnosze wrazenie chcesz nas na sile zniechecic ... moze daj sobie spokoj, damy sobie rade sami bez twojego prowadzenia za raczke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno cały świat na ten tytuł czeka... :lol2:

 

Sami się na tego crapa nakręcacie, daje Wam max 30' entuzjazmu. Poczytajcie opinie o closed becie czyt. idź i nie wracaj. :)

bez przesady. taki gry tez mają swoich fanów. to ze Ty i np. ja za takimi nie przepadamy nie znaczy, że nikt nie bedzie w to grał... Ja na przykład nie lubie Diablo (straaaaaaaszne góóóóóóówno i do tego nudne) i WOWa (nuuuuuuuuuuuda jak kazdy mmorpg) a jednak są ludzie ktorzy w to grają.

 

tak na marginesie... jezeli zablokowali europe w grze to powinni zablokowac rejestracje tym regionom, które nie mogą grać ;/ nie popisali się inteligencją... no chyba ze w najbliższym czasie odblokują to debilne ograniczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...