Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls III: Morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już mam naprawde problem mianowicei Casius po tym jak dowiedział iż jestem chory na spaczenie wysła mnie do tel fyr. Dotarłem tam i wlazłem dojego POKOJU SPACZONYCH ...kolo ostrzegałmnie żeby NIKOGO NIE ZABIJAĆ ..zabiłem 2 spaczonych ...no może 4 .. I terazjak do niego idę to mnie nIECHE leczyc ... :( :cry: :cry: ma ktoś jakis pomysł jak go do tego zmusić? Nie moge z nim pogadać bo mówi mi ze musze teraz odpokutowac to że zabiłem spaczonych ... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golomb>> podobno jakimiś czarami które podnoszą 'lubienie' sie da go udobruchać..

chyba że masz wysoki speechcraft.. to gadką mu podnieś poziom lubienia..

 

Avatar>> ale od 99 do 100 brakuje tlyko 1 wiec nie jest tak żle ;)

poza tym i tak kiedyś bedziesz mial wszystko na 100 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma problem ...Chan-Popielny w wiosce Urshrak kazał mu znaleźć łók jego przodków noi onpolazł tam miała ten łuk zjawa ..zabił ją ale NIEWIEDZIAŁ ze to ona ma łuk o czym go dopiero poinformowałem..a teraz mi meczy ucho ze NIEMA tego łuku czy faktycznie może zniknąć ? (bez tego niemożna MQ skończyc) czy moze on jest ślepy ?? (kumple)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ciężko powiedzieć..

chyba powinien zostać na ziemi..

ale głowy nie dam..

może to nie ta zjawa..

a długo go tam nie było zanim sie połapał że ten łuk tam ma być ?

bo normalnie przedmioty na ziemi sporo czasu leżą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zacialem sie w 2 momentach...

1. w ruinach Dwamerow nie moge odnalezc kostki dwamerow. przeszukalem juz chyba wszystkie mozliwe komnaty i nic....

2. Pracujac dla gilidii wojownikow mam odzyskac ksiazke szyfrow od klientki ktora nie chce ze mna gadac(przy murze)

 

prosze o szybka interwencje bo spieszno mi bardzo do dalszej przygody ! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kostka tam jest...:

To find the cube, follow the rocks on the side of the wall all the way to the bottom floor of the room. There will be rocks in front of you, climb them until you are on the second floor on the west side of the cavern. Go through the door into the "Cells of Hollow Hand" (If you follow the above directions you should end up in the Cells of Hollow Hand near the beginning of the dungeon, not deep within the dungeon). Defeat the guy inside, his name is Boss Citra (if he is not in the room, then you are in the wrong room.), the Puzzle Box is on the bottom shelf to the left of the door (as you enter, right if you are facing the door. I assure you that the box is in this room on one of the shelves, It is the size of a rubics cube. If you can't find it, check every shelf). Grab the box and backtrack out of the dungeon.

 

mam nadzieje ze pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Code Book:

Note: If you belong to both the Thieves Guild and the Fighters Guild at the same time when you attempt this mission, Sottilde will not give you the book at all. In this case you must taunt her until she attacks you, then kill her and take the book. When you do this you will be booted from the Thieves Guild. To rejoin the Thieves Guild you must pay 1000 gold.

 

a jak nie to po prostu ją przekup albo coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla kazdego klanu buduje sie twierdze i gdzie mozna sie dowiedziec czym one sie tak naprawde ruznia, czy to w ogule ma znaczenie ? (nie interesuja mnie preferowane umiejetnosci te znam)

Czy da rade byc w dwoch klanach (nie koniecznie naraz, moze po koleji) ?

Czy przynaleznosc do jakiegos kultu odcina droge w innym (ale tak calkowicie) ?

Czy oplaca sie przystapic do Legionow imperium ? (W koncu kazdy przystepuje do Ostrz).

Gdzie szukac targu niewolnikow w Sandrith Mora ?

 

No to na razie wszystko... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdze sa rozne wizualnie - graj w rozie ktory ci sie podoba.

2 rody sa naraz wykluczone - nie da sie po wstapieniu do 1 wstapic do innego.

legiony maja kilka w miare ciekawych questow i chocby dla nich mozna wstapic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie jak moja dai-katanka :D

o rany .......to musi byc dopiero maszyna

mozesz podac szczegoly odnosnie tej broni ....tzn jakie obrazenia zadaje dla 3 kategorii i czy masz tam cos zakletego w niej itp.??

respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdze sa rozne wizualnie - graj w rozie ktory ci sie podoba.

2 rody sa naraz wykluczone - nie da sie po wstapieniu do 1 wstapic do innego. 

legiony maja kilka w miare ciekawych questow i chocby dla nich mozna wstapic.

Czy twierdza pojawi sie w takim razie jako oddzielny budynek i godzie bedzie stala, w okolicach gdzie sie rekrutuje (dla Hlaalu bedzie w Baramorze) :?:

 

Wizualizacja twierdzy jak rozumiem bedzie zgodna z architektura siedziby klanu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba znalazlem jak mi sie wydaje (moge sie mylic) na razie najsliniejsza bron czyli.....

Deadric Claymore 1-60 1-52 1-36....... no i plus obrazenia od ognia od 50 do 99pkt.....ale byc moze sie myle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.....<font color="#FF0000">[ciach!]</font>.........gdzie to znalazles???

Ja mam takich 3... nikt mi kupić nie chce bo za biedni... mam jeszcze oszczep dreduchowy i młot.... znajdują się prawie wszedzie jak masz poziom 20 i w górę, zwłasza KOPALNIE nie grobowce !!!

Ja mam taki sposob na gre, najpierw zarobic kupe kasy na "handlu"

potem sie uczyć do upadłego. Przez to rosnie LVL dzieki temu wzrasta siła itd. I jak się ma tak 13 dopieroruszyc na podbój wszelkich mrocznych zakamarków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe gram od nowa na eng z tribunalem. Doszedlem tak do 22lvl a tu jacys assasini mnie w nocy probuja zadzgac :)

nie zeby mieli daeryczne wakazi (mozliwe ze popelnilem literowke - pisze z pamieci) - zabilem 8 rzutami po 2 i naglw mam mase kasy :)

zdarzylem miedzy czasie zdobyc dearyczne: katane, pawez, kris (ale mam tez Lord Mail), buty, helm - a to dopiero poczatek :)

 

ktos twierdzil ze tribunal jest taki trudny - gdzie sa ci nieziemscy przeciwnicy ??

 

serio pytam - chce sie z nimi zmierzyc jak bede mial gora 30 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie co do Tribunala... Czy normalnie mozna tam grac swoja posatcia z podstawowego Morrowinda, czy trzeba zaczynac od poczatku? Tak czy inaczej w koncu bede w niego gral ale fajnie by bylo dokladnie wiedziec co i jak...

jak grales w en to mozesz grac ta sama postacia

 

Trzeba bylo grac od poczatku jak sie wczesniej gralo w morrowinda pl :(

 

pozatym bede mial duzo wiecej Hp jak skoncze rozwoj postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zrobilem mala wyrzynke na plantacji Deren (albo Daren) i teraz ganiaja za mna strazniky Hallu .... czy jest jakas mozliwosc zeby przestali mnie atakowac na kazdym kroku ? (poza zlikwidowaniem ich oczywiscie:) ) aha nagroda nie jest za mnie wyznaczona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zrobilem mala wyrzynke na plantacji Deren (albo Daren) i teraz ganiaja za mna strazniky Hallu .... czy jest jakas mozliwosc zeby przestali mnie atakowac na kazdym kroku ? (poza zlikwidowaniem ich oczywiscie:) ) aha nagroda nie jest za mnie wyznaczona...

Uuu, jesli nie ma za Ciebie nagrody, to nieciekawie... Moze to zwykly bug, takie rzeczy sie zdarzaja, np. ta znikajaca orczyca z gildii magow z Balmory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zrobilem tak w tej plantacji ze uwolnilem jednego z niewolnikow wiec straznicy tam sie na mnie rzucili ... to se troche postrzalaem do nich , dlatego nie ma nagrody ... moze to faktycznie jakis bug... coz ja przezyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tez zaczne od poczatku grajac w Tribunala, bo niestety minusem mojej postaci jest zbyt mala liczba HP. Z reszta, z moim doswiadczeniem to juz szybko pojdzie :D

To masz jeszcze moja postac. :D Ona chyba jak na swoj level miala niezle z tym HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tez zaczne od poczatku grajac w Tribunala, bo niestety minusem mojej postaci jest zbyt mala liczba HP. Z reszta, z moim doswiadczeniem to juz szybko pojdzie :D

To masz jeszcze moja postac. :D Ona chyba jak na swoj level miala niezle z tym HP

Aaaa, to fakt, lady's grace swoje robi, chyba +40 do wytrzymalosci od pocztku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...