Skocz do zawartości
Shenlong

Pierwszy Notebook ?

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam laptopa firmy Lenovo ( R61i ), sprzęt jest niezły, jednak z systemem operacyjnym jest instalowane pełno różnego badziewia które znacznie spowalnia system. Jeśli takie coś Ci się trafi to spędzisz trochę czasu na doprowadzenie go do porządku. Ogólnie to polecam sprzęt tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest pewna różnica między lenówkami N i R ;) różnica taka sama jak była między lenovo i ibm. jakość serii N to nie są jakieś wyżyny ani plastiku ani spasowania chociaż najtańsze modele konkurencji mają gorzej,, na plus u lenovo klawiatura (wygodna ale nie jest mega trwała) i dobry t-pad (i klaw i tpad kopie takie acery msi i asusy jak chce) - porównuję z nimi bo taka w linku jest cena,, ogólnie - niezły lap w dobrej cenie

tip => to ma vistę i jeśli planujesz na niej zostać musisz doinwestować w ram,, na szczęście tani ;) 2x1 to minimum i postaraj się załatwić to w sklepie za dopłatą żeby nie bawić się w sprzedawanie tego 2x512

 

co do syfu na lenovo - no takie 120% asusa czy acera ;) ale - apsy wygodne i niegłupie a lap to lap i choćby profile dla lokacji powinny być jakoś obsługiwane,, do wywalenia norton antyvir ===> szit lajk hell, co gorsza nie zawsze to się ładnie odinstalowuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie uzywam Lenovo N200 tylko mam na nim jednordzeniowego Celerona (1.73Ghz) i do internetu, muzyki, filmów czy prac typowo biurowych jest idealny. Gierki? Hmm.. mało na nim gram.. ostatnio tylko w Syberię lub Setlers 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...