Skocz do zawartości
R4dziK

Problem Z Wifi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zdarza się, że po wybudzeniu laptopa nie dziala karta wifi. włączam i wyłączam ją przełącznikiem na obudowie i nic. tzreba ponownie uspać sprzęt lub zrestartować i jest ok. niby nic ale troche mnie to wkurza. ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? dodam jeszcze, że karta to Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection.

pozdr

 

PS

przy okazji napiszcie czy zostawiacie sprzet w stanie uśpienia czy normalnie wyłączcie. gdzies w instrukcji do lapa przeczytalem, że niby lepiej go tylko ustypiac. zainstalowana jest vista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stery chyba powinny być ok bo używam oryginalnych jakie dostalem z lapem.

 

narazie zmienilem ustawienia w menadżerze urz. zobaczymy co się bedzie działo. jeśli to nie pomoże to dam znać i bedziemy myśleć dalej. póki co dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usypianie(a dokładnie mowa tu o hibernacji) to taka doraźna funkcja jak wychodzisz np do WC'ta :lol2:

prędzej czy później jakiś program zawsze musi się wykrzaczyć

w Viście przez długie wstawanie systemu Bill chciał ją uczynić domyślną, ale chyba trochę mu nie wyszło i jest tak samo jak w XP - czyli średniawo :wink:

nawet nie wiem czy przypadkiem sp1 do V tego nie zmienił standardowo na zamknij-przestałem jej używać więc nie pamiętam-to tak na marginesie

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiem czy przypadkiem sp1 do V tego nie zmienił standardowo na zamknij-przestałem jej używać więc nie pamiętam-to tak na marginesie

nie sp1 nic nie zmienił. dalej sleep jest standardem. trzeba samemu zmienic to w panelu sterowania. ogolnie z vistą miałem wczesniej doczynienia tylko na VM. na codzien dalej siedze na xp. myslalem ze skoro tak lansują to uśpienie to moze cos jednak podzialali w tym kierunku zeby wszyscy byli happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...