Skocz do zawartości
sarmat

Mac Os X Na Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mowiac ja sie bawilem w to troszke, ale bez jakichs wiekszych pozytywnych rezultatow, jeszcze na starym sprzecie. Z tym ze probowalem postawic macOS server na PC, nie za bardzo sie to udalo, Tigera/Leoparda mam na maczku normalnym, wiec moze dla tego szybko odpuscilem, bo na rekonfiguracje PC nie mam czasu :)

Poproboj z instalacja przez VMware w trybie native, czy jakos tak, ale nie wiem czy nie potzrebuje wtedy calego fizycznego dysku dla siebie. Po zabawie w laczenie partyczji Macowych z FAT32 i NTFS na tym samym fizycznym dysku mam zle doswiadczenia, nawet w uzywaniu tego samego dysku na przemian w MAC i PC, bo po prostu niewiele brakowalo i stracil bym dosc cenne dane jak mi nagle partycja sie zapodziala gdzies :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem instalować Leoparda na maszynach virtualnych, na VMware przechodzi nawet proces instalacji i echo, na dzien dzisiejszy nie da sie go zainstalowac na zadnej wirtualnej (z tego co przynajmniej czytalem) za to w przypadku instalki na oddzielnym dysku ponoc nie ma wiekszych problemów, oczywiscie instalka secjalnie przygotowanych wersji (http://www.osx86project.org/), sporo ludzi ponoc dziła na hackintoshach, tylko "mały" problem z legalnoscią tego jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiger działą w wirtualnej - można ściągnąć gotowy obrac ale jest on dosyć wolny (na komputerze z podpisu). Widziałem też w internecie udane próby instalacji Leoparda w VMWare. Sam proces jest dosyć skomplikowany a system podobno zabugowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...