Skocz do zawartości
Sopel

Artefakty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim 8500gt z czego w sumie się ciesze bo jest jeszcze rok na gwarancji i być może pozwoli mi to na wymianę na nowszy model( z dopłatą)...ALE...Widoczny tu artefakt wystepuje jak zauważyłem tylko w jednej grze w NFSMW.W tej grze ustawione jest wszystko na max a np. W Crysis na minimalnych nic się nie działo.

Czy mogę z tego powodu ubiegać się o gwarancję?

post-159520-1216112347_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na jakiś problem z sterami i z tego powodu możesz co najwyżej je zmienić :P Artefakty to drobne przekłamania obrazu jakieś kropki itp, a nie tekstura całego wnetrza samochodu na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na jakiś problem z sterami i z tego powodu możesz co najwyżej je zmienić :P Artefakty to drobne przekłamania obrazu jakieś kropki itp, a nie tekstura całego wnetrza samochodu na ekranie.

 

Najpierw gra staje na 5sek. potem jakby kolory się zmieniają(mogę jeszcze jechać autem} a potem widać tak jak na screenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tylko ze na 9800GTX Asus. Ale po wejściu do Windowsa i powróceniu do gry bez jej wyłączania obraz powraca i wszystko dalej działa bez problemu. Zastanawia mnie tylko to, że mamy ten sam ram PDP Patriot (z którym miałem i czasami mam problem) i ten sam problem. Może to wina ramu ( to tylko takie spekulacje pewnie błędne:P). W różnych grach mi się tak zdarza (Crysis, Wiedźmin, Assasins Creed)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez amcio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tylko ze na 9800GTX Asus. Ale po wejściu do Windowsa i powróceniu do gry bez jej wyłączania obraz powraca i wszystko dalej działa bez problemu. Zastanawia mnie tylko to, że mamy ten sam ram PDP Patriot (z którym miałem i czasami mam problem) i ten sam problem. Może to wina ramu ( to tylko takie spekulacje pewnie błędne:P). W różnych grach mi się tak zdarza (Crysis, Wiedźmin, Assasins Creed)

 

Pozdrawiam

 

Faktycznie dziwne bo ja mam ten problem w tylko tej jednej grze...

Z gwarancji chyba lipa... <_<

Ps.Sterowniki mam najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...