Skocz do zawartości
XFighter

Komp Do 2000 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym tygodniu kupuje kompa, bede kupowal w sklepie X-KOM. Chce sie zmiescic do ok 2000 zl. Prosze o korekty.

 

Procesor: E8400 - 470

Plyta glowna: MSI P35 Neo3-F - 243 (tutaj nie jestem pewny, mozliwe lekkie OC na chlodzeniu BOX)

Ram: 2x Goodram 1GB 800mhz CL5 - 100

Grafika: Gigabyte 4850 Radeon 512MB - 508

Dysk: Samsung HD322HJ 320GB - 151

Zasilacz: Chieftec 450W - 157 (jest cos lepszego w tej cenie ?)

Obudowa: Centurion 534 RC-534-KWN2-GP - 215 (Podoba mi sie ta obudowa, ale czekam na inne propozycje)

Klawiatura: Logitech UltraX Premium Keyboard - 85

Myszka: A4Tech X-750 BF - 73 (Moze lepiej wziac optyka X-718 BF?)

Podkladka: Steelpad Qck-Mini - 35

= 2037 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw dobry, ale ja bym zmienił obudowę na Coolermaster Elite 3xx i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczył na pamięć ram A-Data Vitesta 2x1 GB 800 MHz CL4.

Co do zasilacza można się zastanowić nad Fortronem, porównywalny z Chieftecem a tańszy.

Edytowane przez Y4KU3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym raczej że porównywalna, Gigabyte może mieć więcej bajerów itd. ale jeśli chodzi o możliwości to jak już wspomniałem porównywalnie. Pamięci do OC E8400 powinny wystarczyć bo ma mnożnik x9 a więc dużych FSB nie trzeba będzie robić. Coolermaster 534 to niezła obudowa, a co powiesz na Antec Three Hundred?

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...