Skocz do zawartości
KaxxL

Sklepy Usa

Rekomendowane odpowiedzi

Do sklepów podanych przez djsilence dodałbym jeszcze GAP'a (no chyba że komuś przeszkadza ta sprawa z dziećmi szyjącymi ubrania, ale to normalka we wszystkich tych firmach). Ale obawiam się, że żaden nie prowadzi wysyłki może poza Sears'em. Tj Maxx'n'more i Marshalls są fajne, ale tam jest powiedzmy towar wycofany ze sklepów brandowych, czyli niekoniecznie najnowsze kolekcje. Ale można kupić naprawdę fajne rzeczy praktycznie za darmo, szczególnie T-shirty takich firm jak interesują autora: Quiksilver, ripcurl, billabong w cenie $9,99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara ogólnie jest w wielu miejscach w Polsce bo to hiszpańska sieć a nie US.

Dla niej USA jest najważniejszym rynkiem i jest tam wiele lepszych jakościowo i stylistycznie rzeczy niż w Europie. Nawet w Saragossie cięzko ci kupić wszystkie ubrania dostępne w USA. Na Europie skupia sie inna marka koncernu - Bershka, ale to już inny, bardziej casualowy target.

Idź do sklepu Zary w Polsce - większość rzeczy jest Made in China, a w swiatowej dystrybucji to tylko 40% produkcji tej firmy. Większość rzeczy szytych w Europie jest przeznaczona właśnie na rynek US(nie muszę chyba mówić o różnicy w jakości?).

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wymienionych przez djsilence, dorzucam: kohl's i value city. Jak ja byłem w USA na wakacjach to najwięcej ciuchów kupowałem w: Tj Maxx i Value City, a kupowałem właśnie większość ciuchów quiksilvera i billabonga ;). Zresztą jakiego t-shirta billabonga bym nie wziął do rąk to każdy był kozacki ;D.

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...