Skocz do zawartości
radomek

Polska - San Marino

Rekomendowane odpowiedzi

wynik fajny, gra to nie wiem czy tak nalezy sie ciezyc, nic specjalnego nie pokazali... Olisadebe to juz wgole sie nei nadaje, Karwan zupelny brak formy ( szkoda bo go lubie ) i kilki innych, niestety nie grali tak jak bym chcial zeby zagrali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha bylem w San Marino to taka góra i na niej domki pobudowane niby osobne panstwo :wink: Ile tam, 10, 15 tysiecy mieszkancow... ? Tyle co na moim osiedlu :lol:

Dla mnie to zenujace ze sie ludzie jaraja wygrana z San marino kurna to tak jak by wygrali z FC Bukowe ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik normalny... przyzwoicie wygladajace bramki, ale gra pozostawia jeszcze wiele do zyczenia, i jezeli chcemy wygrac z Lotyszami i Szwedami taka gra to nie mamy szans... mam nadzieje ze w reprezentacji znajdzie sie jeszcze duzo mlodych talentow... podsumowujac: Wygralismy i mamy prawo do radosci.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze - grali do [gluteus maximus], no moze pierwsze 20 min niezle grali szybkie akcje duzo podan, ale pozniej to biegali poprostu bo musieli. bramki padly tylko dlatego ze san marino to w sumie nie jest reprezentacja - zbieranina sklepikazy itp. Ciesze sie ze wygrali bo musieli i jakby przegrali to osmieszyliby sie baaardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...