Skocz do zawartości
Andrzej Miły

Monitor Lcd 19 Cali - Do 700 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakupić taki monitor. Cena może minimalnie przekraczać tą kwotę.

Moja karta (Radeon 9200) z tego co wyczytałem nie obsługuje rozdzielczości panoramicznych (a może się mylę ?), więc chyba musi to być zwykły 5:4.

Zależy mi na jak najlepszej jakości obrazu, raczej w gry wiele nie będę grał, może od czasu do czasu w coś tam starszego. Głównie do przeglądania internetu, czasem jakiegoś filmu dvd.

Najlepiej, żeby monitor był dostępny w proline lub arest, bo tam mam zamiar kupować.

Acha, i żeby nie był to LG, bo nie mam zbyt miłych doświadczeń z produktami tej firmy ;)

Czekam na dobre rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Radeon 9200 nie będzie przeszkodą dla panoramy, powinien wyświetlać rozdzielczości panoramiczne. Jutro (znaczy już dziś) jeszcze poszperam na necie żeby się upewnić.

Druga sprawa to niechęć do LG, dlaczego przecież robią bardzo dobre monitory...

19" - LG LCD L196WTQ-SF - kolega ma taki i moim zdaniem jak na taką cenę jest świetny, wady to nierównomierne podświetlenie ale widoczne tylko w ciemnościach na czarnym ekranie oraz widocznie ciemniejący obraz patrząc od dołu ale to normalne w maatrycach TN. Nie wiem niestety jak z InputLagiem.

 

Możesz się także zastanowić nad 20" LG L207WT-PF, nie widziałem go na żywo ale ta seria dostaje dobre noty w recenzjach.

W LG masz miesięczną gwarancję na badpiksele.

Samsung teżma dobre monitory, ale nie widziałem recenzji żadnej 19 ani nie miałem styczności z takową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...