Skocz do zawartości
Kurdzio

Zasilacz Axp Simple Power - 630w

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem tego zasilacza od prawie roku i nie mam z nim problemu. Na razie napędzał A64 3500+, Ga m55plus s3g ,samsunga 160 gb, 1gb ramu i nagrywarkę. Teraz zamierzam sie przesiąść na mocniejszy sprzęt i zastanawiam się czy zasilka wytrzyma (link do specyfikacji - http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=20494 ). docelowy zestaw jaki chce osiagnac to :

Gigabyte GA-EX38-DS5 X38

Core 2 Duo E8400 (zamierzam wykręcić do 4G)

Patriot DDR2 Dual Chanel 4GB 1066 5-5-5-12 ( dwa takie zestawy w sumie 8gb)

WD2500AAKS 250GB

2 x HD4870

Zestawi nie wyjdzie tanio dlatego nie chciał bym żeby coś się skopało przez zasilacz. I tu moje pytanie czy ktoś miał z nim jakieś nie mile przeżycia lub napędzał coś większego i możne powiedzieć ze się dobrze sprawdził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak zapytam to dobrze czy źle bo nie jestem zbyt obeznany??

dodam ze wizualnie sprawia wrażenie solidnego i jest dość ciężki a z tego co czytałem na egieldzie to ciężar jest zaleta

Edytowane przez Kurdzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet zakładając, że zasilacz daje rzeczywiście 400W, to konfig o którym pisałeś nie wystarczał nawet do "pierdnięcia". Włożysz graty o których piszesz, popracuje 2-3 miesiące i wtedy możesz pisać o jego jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...