Skocz do zawartości
Gość Vit

Gasnący Ekran Compal Fl90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z compalem FL90. Gdy włączam go na baterii lub z podłączonym zasilaniem, wszystko jest ok. Problem pojawia się, gdy do laptopa pracującego na baterii podłączam zasilanie do pracujacego laptopa to momentalnie gasnie podświetlenie ekranu. Przy dobrym oswietleniu można dopatrzeć sie jakichś elementów wyświetlanych. Dzieję się tak zarówno w windowsie (Vista) jak i w biosie. Teraz nie wiem, czy jest to jakaś kwestia konfiguracyjna, czy wada sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po ludzku ;)

a jak sądzisz? będziesz świecił sobie latarką czy zapałką?przecież to nie przepalona dioda od capslock bez ktorej można żyć ;)

a jeśli chodzi o stronę techniczną wiąże się to z wymianą, płytki z kilkoma scalakami,kondensatorami,cewkami lub całej płyty głównej w zależności od konstrukcji laptopa.

tak czy siak zapowiada to usterkę techniczną i czeka Cię wizyta w serwisie

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po ludzku ;)

a jak sądzisz? będziesz świecił sobie latarką czy zapałką?przecież to nie przepalona dioda od capslock bez ktorej można żyć ;)

Nie! Nie będę świecił zapałką, wystarczy, że go zrestartuję i wstaje już poprawnie z podłączonym zasilaniem, a moje pytanie dotyczyło tego, czy to poważna usterka, czy coś co można od ręki naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...