Skocz do zawartości
Kiroy

Jakie Pamieci 4gb Do Oc, Grafa I Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w tytule. Jakie kupic pamieci do oc w granicy 240 zł za 4 gb.

 

Reszta sprzetu jaką zamierzam kupić:

 

e8400 + pentagram karakorum + Zalman ZM-STG1

p5k epu

640gb samsung

 

 

Mam jeszcze jeden dylemat, mianowicie chodzi o kartę graficzną. Mam 19 calowy kwadratowy monitor i gram w rozdziałkach 1280x1024 i zastanawiam się pomiędzy 8800 gts, a HD4850. Różnica w cenie wynosi 100 zł. Jak myślicie 8800gts wystarczy do gry w full detalach na takiej rozdzielczości?

 

Zastanawiam się jeszcze nad zasilaczem, obecnie posiadam Modecoma Mc-350 i nie wiem czy starczy do nowej konfiguracji czy będzie trzeba go zmienić. Jeżeli tak to myślałem nad corsair 450 albo 520W. Czy może są jakieś inne propozycje do 250 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz różnice w cenie miedzy 88gts a 4850 w wysokości 100zł ? , ja tam widzę że te karty mają prawie takie same ceny (najtańszego 88gts masz już za 400zł , 4850 za 430zł) , tyle że HD 4850 jest mocniejszy.

 

A zasilacz to może Pentagram CAV-500 za 180zł , albo w/w corsair 450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam ;) Nie było do tej pory rzadnych nie oczekiwanych spadków napięć ani resetów ;] Ale do e8400 weź może Corsaira 650W (droższy tylko o 20zł od 520W)

Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 kostki gorzej się kręcą jak 2

ehe,, na pewno;)

 

w temacie ;]

 

http://allegro.pl/item413778826_transcend_...cron_d9gmh.html

 

40zł drożej, oc masz w sigu, to takie bezpieczne kręcenie 24/7 i z zero przewiewu przy pamięciach - procek idluje przy 300-400rpm i nie owiewa pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...