Skocz do zawartości
pysiul86

Benq Fp93gp Czy Lg W2252tq-pf (co Mam Zrobić)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was takie pytanie posiadam obecnie monitor który kupowałem niespełna 8 miesięcy temu: Benq FP93GP

 

Mam pytanie czy opłaca mi się przesiadać teraz już na LG W2252tq-pf, wiem że zbiera on bardzo dobre opinie, nie wiem własnie jak to jest z kolorami tego ekranu, boje sie ze będę odczuwał jakość obrazu przesiadając się na niego, troszkę grywam w gierki komputera głównie używam do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was takie pytanie posiadam obecnie monitor który kupowałem niespełna 8 miesięcy temu: Benq FP93GP

 

Mam pytanie czy opłaca mi się przesiadać teraz już na LG W2252tq-pf, wiem że zbiera on bardzo dobre opinie, nie wiem własnie jak to jest z kolorami tego ekranu, boje sie ze będę odczuwał jakość obrazu przesiadając się na niego, troszkę grywam w gierki komputera głównie używam do internetu.

co za pytanie... inni mają ocenic czy Ty bedziesz zadowolony?

 

Ja osobiscie uzywam TN od kilku lat jestem bardzo zadowolony, nie mam potrzeby przepłacać przy tym czym się zajmuję.

 

A co do meritum to nie wiem czy jednak nie lepiej było by sie przesiasc już na 24" fullHD tym bardziej ze dzis kosztuja smieszne pieniadze. A wtedy gwarantuje roznice po przesiadce odczujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...