Skocz do zawartości
tom_91

Monitor Lcd 22" Do Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie poszukuję jak najlepszego monitora do gier czyli ma być szybki, bardzo dobrą jakość obrazu i jak najlepiej podświetlona matryce(ale z tym może być problem na matrycy TN :) ) mniej będą się liczyć kąty widzenia bo przy graniu siedzi się centralnie ale oczywiście nie lekceważmy tego parametru :) . Ja wybrałem takie monitorki:

Samsung SM T220 słyszałem że dobry monitor tylko że samsungi mają matryce różnych producentów a niektóre są słabe

LG L227WT-PF gdzieś widziałem test na którym było pokazane że ma strasznego laga

jestem otwarty na każde propozycje

dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wygląda na żywo ale na zdjęciach jakoś mi się nie podoba

a z tych dwóch co ja podałem który lepszy jak uważacie i czy są lepsze od tego co ty podałeś

jeśli się mylę możesz mnie troch uświadomić :)

Edytowane przez tom_91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzie że jest małe zainteresowanie tematem więc kupie chyba tego LG L227WT-PF martwi mnie tylko ten lag a lubię sobie pograć w CS'a najlepiej jak wypowiedział by się ktoś kto ma ten monitor i gra w CS'a

z decyzją poczekam do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzie że jest małe zainteresowanie tematem więc kupie chyba tego LG L227WT-PF martwi mnie tylko ten lag a lubię sobie pograć w CS'a najlepiej jak wypowiedział by się ktoś kto ma ten monitor i gra w CS'a

z decyzją poczekam do jutra

Ja tam nie narzekam :wink: - milusi monitorek :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzie że jest małe zainteresowanie tematem więc kupie chyba tego LG L227WT-PF martwi mnie tylko ten lag a lubię sobie pograć w CS'a najlepiej jak wypowiedział by się ktoś kto ma ten monitor i gra w CS'a

z decyzją poczekam do jutra

A czego sie spodzeiwałeś w niedziele o tej godzinie B-) Wszyscy piją :lol2: dobra żart, jutro do pracy. Tu masz recenzje użytkownika Akodo na naszym forum modelu W2252TQ-PF, w rzeczywistości jest ładniejszy niż na zdjęciach prasowych. Tu prawdziwsze zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jakos nie podchodzi wyglad tego LG, wiem wiem ze to ma dzialac a nie wygladac ale mimo wszystko codziennie bedziemy na niego patrzec przez pare godzin i nie chce sie w[ciach!]iac :P

 

ja mam podobny dylemat, ale chyba wezme samsunga jakos mam wieksze zaufanie do niech niz do LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung SM T220 słyszałem że dobry monitor tylko że samsungi mają matryce różnych producentów a niektóre są słabe

Hmm... może i matryce mają inne ale jakoś jestem bardziej przekonany do Samsungów bo wg mnie mają świetną jakość obrazu. Mam w domu 2 monitory komputerowe starszej daty i jeden nowszy telewizor lcd Samsunga i narzekać nie ma na co. Monitorki mają z 5 lat i żadnych bad pixeli itp, obraz tak samo dobry jak był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...