Skocz do zawartości
igod

To ma być obiektywny serwis ?

Rekomendowane odpowiedzi

Maq - akurat podales nieciekawy przyklad, sam tak reagowalem - zauwaz ze Radeon 9700 kosztuje spooooooorooooo mniej od GF FX i jest karta DUUUUZOOOO starsza - tak wiec smianie z NV podczas czytania takiego testu to IMO normalka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno - osmieszyles sie swoimi wypowiedziami , nawrzucales redakcji , zmieszales z blotem cale forum i jego uzytkownikow , wyzwales ich od zer ,debili i gowniarzy (nie wiesz jeszcze jak ja nie nawidze wyzwisk)

 

wiesz co ci sie nalezy ??

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

TO CI SIE NALEZY!!!

 

 

 

DO FRAZIRA MARSZ !! tam szukaj kolegow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...

Powiem tak - jako, że mieszkamy w Polsce to dla nas będzie miało duże znaczenie ceny karty graficznej jak i jej wydajność.

 

Radeon 9700Pro jest tańszczy od GF FX 5800Ultra, ale za to niewiele gorszy od FX5800U, a czasem lepszy.

GF FX kosztuje w 3 i więcej kasy jest lepszy od R9700Pr, a czasami gorszy jest.

 

Na co teraz by polacy będziemy patrzeć?

Panuje u nas bezrobocie i wogóle jest kiepsko, dlatego ludzie wybiorą Ati.

Bo dostałem od kumpla cenniki z zachodnich krajów i ten stosunek cenowy Nvidia vs Ati nie jest taki wielki jak tu u nas.

 

Podobnie jest Intel vs AMD - P4 jest dobre i czasem wogóle się nieróżni od Athlona, a czasem jest lepsze tylko powiedzcie mi - kogo stać na P4 2.0Ghz któy kosztuje ponad tyś zł, a mając Athlona 2400+ (w końcu ma 2Ghz) jest tańszy od tego P4 2Ghz i będzie działał szybciej.

 

Przypuszczam, ze gdyby polacy mieliby dobrobyt itd. i niebyłoby bezrobocia to załoze się, że większość ludzi kupiłoby produkt Nvidii.

Proste rozwiązanie: kupuje na to co mnie stać tzn. kupuje tak, zeby coś mi jeszcze zostało.

Przypuszczam, ze mimo tak lubie NV będe zmuszony kupić Ati (sorry niekażdy ma te 700 złociszy na Gf4tit4200, a za 400zł mam średniej klasy 8500).

 

Respect und Peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...

Powiem tak - jako, że mieszkamy w Polsce to dla nas będzie miało duże znaczenie ceny karty graficznej jak i jej wydajność. 

 

Radeon 9700Pro jest tańszczy od GF FX 5800Ultra, ale za to niewiele gorszy od FX5800U, a czasem lepszy.

GF FX kosztuje w 3 i więcej kasy jest lepszy od R9700Pr, a czasami gorszy jest. 

 

Na co teraz by polacy będziemy patrzeć?

Panuje u nas bezrobocie i wogóle jest kiepsko, dlatego ludzie wybiorą Ati.

Bo dostałem od kumpla cenniki z zachodnich krajów i ten stosunek cenowy Nvidia vs Ati nie jest taki wielki jak tu u nas. 

 

Podobnie jest Intel vs AMD - P4 jest dobre i czasem wogóle się nieróżni od Athlona, a czasem jest lepsze tylko powiedzcie mi - kogo stać na P4 2.0Ghz któy kosztuje ponad tyś zł, a mając Athlona 2400+ (w końcu ma 2Ghz) jest tańszy od tego P4 2Ghz i będzie działał szybciej. 

 

Przypuszczam, ze gdyby polacy mieliby dobrobyt itd. i niebyłoby bezrobocia to załoze się, że większość ludzi kupiłoby produkt Nvidii.

Proste rozwiązanie: kupuje na to co mnie stać tzn. kupuje tak, zeby coś mi jeszcze zostało. 

Przypuszczam, ze mimo tak lubie NV będe zmuszony kupić Ati (sorry niekażdy ma te 700 złociszy na Gf4tit4200, a za 400zł mam średniej klasy 8500).

 

Respect und Peace :)

Ehh, Athlon 2400+ kosztuje ok 780zł, a P4 2GHz 720zł wersja BOX, więc po dokupieniu wiatraka do AMD wychodzi ok 100zł więcej - ale prawdę mówiąc nie do końca zrozumiałem o co ci chodziło - Athlon, czy P4 lepsze? Co węcej - P4 2.4GHz kosztuje 780zł., więc również jest tańszy od Antka. A wydajnosciowo - przyznaje, że nie wiem.

 

Oczywiście pozostają nowe proce AMD 1700+ do 2000+ w 0.13, które świetnie się kręcą a cenowo pozostają atrakcyjne - przez te proce nie opłaca się kupowac Procków AMD na FSB 333MHz, bo można mieć to samo kilkakrotnie taniej.

 

Aa, Athlon 2400+ ma 2GHz, tyle ma chyba 2500+, ale to szczegół.

 

Polacy pisze się z dużej tak a propo, a poza tym nie ma firm lepszych i gorszych - każdy kupuje to, co mu najbardzie odpowiada, za kwotę na która może sobie pozwolić. W jednej kategorii cenowej NV jest lepsza a w innej ATI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co?! 780zł za P4 2Ghz?!

Chyba z baardzo tanich źródeł bo patrze na cenniki i p4 1,8Ghz kosztuje 780zł, a P4 @Ghz kosztuje dokłądnie 1139zł.

 

Aha : Antek 1700+ JIUHB śmiało można podkręcić do 2600+ i oszczędza się wmiare dużo.

 

BTW: Athlon 2Ghz to nie prosze pana 2500+ tylko 2400+ bo sam podkręcałem swojego Antka do 2 Ghz i wyraźnie zresztą pisze Athlon 2400+.

 

Co do kwot między Ati, a NV: no niestety Gf3tit200 jeszcze stoją po 450-490zł, a Radeon'y 8500/9100 można już dostać od 415zł.

Radeon 9700Pro - 1700zł, a Gf FX 5800Ultra 2600zł - jakieś pytania?

I masz racje, że kazdy kupuje na co ma ochote, tylko żeby kupować na to co ma sieochote trzeba mieć jeszcze odpowiednio dużo gotówki, bo fakt faktem wolałbym kupić Radeona 9700 niż Gf4tit4800 za 1400zł (dla porównania R9700 kosztuje ok. 1200zł).

Polacy - sorry literówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq - akurat podales nieciekawy przyklad, sam tak reagowalem - zauwaz ze Radeon 9700 kosztuje spooooooorooooo mniej od GF FX i jest karta DUUUUZOOOO starsza - tak wiec smianie z  NV podczas czytania takiego testu to IMO normalka...

tak samo radeon 9800 jest tanszy od gf fx'a chodziaz jest od niego duzo wydajniejszy..... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu mała potyczka słowna na tłiku :) ale nie za bardzo zrozumiałem intencje kolesia zakładającego ten post, wczoraj mnie trochę poniosło podczas wypowiedzi o celeronie 2GHz i tutaj bym się powtarzał co po niektórych rozmówcach, jak bym miał trochę żetonu to pewnie bym kupił ti4200 ale nie mam i pewnie 8500/9100 od ati mnie bedzie satysfakcjonowało mam antka bo tak, był w dużo lepszej cenie niż konkurencyjny PIV. jak bym wybrał piv musiałbym wymienić płytkę, a tak kiedyś kupiłem durexa 800 i bez problemów z podstawkami się przesiadłem na niezłą maszynę(kiedyś :( ). pozatym staram się w doceniać małe firmy i jeżeli ktoś robi dobry produkt to go kupię.(popieram konkurencję)

 

ostatnie moje słowo to takie że chyba kolega ma za dużo białka w organiżmie i powinien iść "spank the monkey"(puknąć w dzwonka) bo jakiś wybitnie nerwowy jest a o swoim problemie napisać do jestem albo bravo. żegnam kolesia ozięble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...