Skocz do zawartości
vENiZE

Xvid Do 3gp/mp4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję programu, który umożliwia konwersję DivX/XviD do 3GP/MP4 z możliwością wyboru:

  • czasu startu i końca
  • formatu i bitrate'u wideo
  • formatu, bitrate'u i ilości kanałów audio
  • rozdzielczości
Probówałem Xilisofta, ale coś sobie nie radzi (on albo ja).

Próbowałem Yamba - ale w nim nie można zmienić niczego. Konwersja. Czysta.

Próbowałem SmartMovie - ale on nie zmienia formatu wideo, pozostałe parametry owszem.

Próbowałem również X, Y i Z, jak i każdego innego, którego mogłem wyszukać na google i forum ze skutkami podobnymi do powyższych.

Nie chcę VirtualDuba, bo to odrobinę mnie przerasta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie spóźnię się znowu na rozpoczęcie roku, ale co tam...

 

Odpowiedzią na wszelkie smutki i troski jest Total Video Converter[/i]. Co prawda domyślne profile wołają o pomstę do nieba, a przycinanie obrazu wpisuje się ręcznie w pikselach (i to nie gotową rozdziałkę, ale o ile który bok ma być przycięty) - jest to i tak najlepszy program na jaki się natknąłem. Przy różnych dziwnych ustawieniach lubi się po prostu wyłączyć (bez zbędnych komunikatów nawet :D).

 

Polecam wszystkim, bo i tak nic lepszego nie ma.

 

Przy 240x320, 24fps, mpeg4 b/r 448, aac b/r 24 - ~30-minutowy plik zajmuje ~80mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję programu, który umożliwia konwersję DivX/XviD do 3GP/MP4 z możliwością wyboru:

  • czasu startu i końca
  • formatu i bitrate'u wideo
  • formatu, bitrate'u i ilości kanałów audio
  • rozdzielczości
MediaCoder, SUPER, ...?

 

BTW

Yamb nie służy do 'kompresji' - umożliwia łączenie i rozdzielanie strumieni audio/video.

VirtualDub zapisuje tylko do AVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...