Skocz do zawartości
waterfusion

Lc Do E6300 @ 3.5ghz W Cenie Do 450 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w złożeniu dobrego zestawu WC na tego procka w cenie do 450 zł bazującego najlepiej na złączkach choinkach.

 

Złożyłem taki zestaw, proszę o ewentualne korekty:

 

Dołączona grafika

 

ale jest on oparty na złączki skręcane, wiec raczej odpada. Nie mam do nich pewności.

Edytowane przez waterfusion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arni Bardzo Cię proszę o złożenie WC bazującego na złączkach Switecha i wężu Fesera.

 

Będę Ci ogromnie wdzięczny.

 

Pompka Black Water Silent Pump ma gwinty 1/8" w związku z czym nie kupię do niej złączki choinkowej. Jak rozwiązać ten problem?

 

Arni bardzo proszę o zestawik a będę Ci ogromnie wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez waterfusion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arni Bardzo Cięwaterfusion

nie wiem ocb ale thx -_-

 

edyta:P nie beziesz musiał używac złączek przy grubszym węzu bo ta pompka ma króćce w sam raz na wąż o średnicy wew 10mm ;)

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poprawiłem posta ;)

 

edyta:P nie beziesz musiał używac złączek przy grubszym węzu bo ta pompka ma króćce w sam raz na wąż o średnicy wew 10mm

nie będzie żadnych przecieków; a tak ogólnie to zestawik oki?

 

Składam na chonikach ponieważ wszędzie piszą ze są znacznie szczelniejsze.

 

Waz biorę tego Fesera, czyli 10mm :D

Edytowane przez waterfusion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak faser :) wiesz wszystko zalezy co kto lubi. ja zaczalem od skrecanych 8/11 byly bardzo fajne. z czasem jednak postanowilem wymienic pare klockow wiec od razu przesiadlem sie na nk12 ale dosyc szybko zrezygnowalem. teraz jade na sm 10/13 i jest ok. jak poogladasz galerie to jest sporo fajnych ukladow na choinkach, ale jak nei zalozysz obejm to nie lej czegos co przewodzi prad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chciałbyś założyć jakiegoś konkretnego AC ? :> taniej by było a wydajościowo myśle że nie będzie dużej różnicy :] a jak już chcesz bardzo WC boś sie na nie napalił to kupuj używki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celin kwestia skilla tylko i wyłącznie.... teraz mam nk 12 i wąż 12/15 bez opasek nic nie cieknie, płyn nie dolewany etc a jak zalejesz mosfety to i feser nie pomoże

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celin kwestia skilla tylko i wyłącznie.... teraz mam nk 12 i wąż 12/15 bez opasek nic nie cieknie

Arni ja nie mowie ze mi cieklo, u mnie poprostu waz zlecial, kwestia szczescia :D

dla wyjasnienia jak wkladalem waz to nk12 to musialem sie troche napocic bo strasznie ciezko wchodzil, nie mowiac juz o jego zdjeciu, ale jak zostawilem na noc kompa to rano plywal :P wiec jak widac troche dluzej ciepla zalapal i sie zeslizgnal.

 

waterfusion kazdy plyn przewodzi prad, wszystko zalezy od warunkow :D faser chyba najbezpieczniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arni ja nie mowie ze mi cieklo, u mnie poprostu waz zlecial, kwestia szczescia :D

To ja nie wiem jak ty to robisz. Ja nigdy nie zakładam opasek zaciskowych, a przy wymianie klocków często jestem zmuszony do obcinania węża bo nie moge go normalnie ze złączki zdjąć.

 

@waterfusion: jeśli nie chcesz mieć problemu z zakładaniem węzy bierz choinki. Nie ma nic prostszego (wciskasz i po zabawie). Przy skręcanych zawsze trzeba kręcić i kręcić ... a to takie uciążliwe. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra biorę choinki. Dziękuję Wam za tak liczne odpowiedzi, jednak proszę jeszcze o złożenie kompletnego WC w cenie do 600 zł w Cooling.pl. Na złaczkach choinkowych.

Części i tak pewnie używki więc tak orientacyjnie.

Edytowane przez waterfusion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...