Skocz do zawartości
pk111

Czarny Obraz W Filmach

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

mam problem z oglądaniem filmów w jednym komputerze...chodzi o to ,że w większości formatów filmów jakie otwieram jest tylko czarny obraz z ledwo widocznymi postaciami i dźwiękiem ...nie ma normalnego jasnego obrazu z kolorami tylko czarne tło z lekkimi zarysami postaci w filmach...ten problem występuję w takich formatach plików jak avi,flv,rmvb,mp4 i w odtwarzaczach takich jak Media player classic,Real player, Vlc,Vplayer...otwiera te filmy i pokazuje normalnie tylko Best player...ale ten z kolei nie otwiera plików rmvb więc mam problem ...chyba nie jest to kwestia kodeków ,bo mam zainstalowany pakiet K-Lite codec pack...używam też Vlc ,który ma wbudowane kodeki i w nim też występuję ten problem ,ale tylko na tym jednym komputerze ,bo z kolei na drugim komputerze te same filmy w vlc działają normalnie ,a tylko na tym nie ma w nich prawidłowego obrazu...

 

macie jakieś pomysły z czego to może wynikać i co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz przyciemnioną nakładkę video we właściwościach karty graficznej. Bestplayer otwiera wszystko gdy tylko kodeki są zainstalowane. Oczywiście nie można z nimi przesadzić bo się problemy nowe będą pojawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...