Skocz do zawartości
Quintrix

Nowa Karta Dźwiękowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zależy mi na lepszej jakości dźwięku w porównaniu do zintegrowanej dźwiękówki na abicie KN9 oraz efektach w grach EAX.

 

Zastanawiam się czy warto kupić X-FI Xtreme na tej aukcji

http://allegro.pl/item426659834_nowe_sound...sklep_gwar.html

 

Warto kupować tą karte? a może coś innego? Głównie zależy mi na grach, używam słuchawek creative HS-400.

 

Ewentualnie, może cos takiego

http://allegro.pl/item424607421_creative_s...ci_express.html

Edytowane przez Quintrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie wszystkich użytkowników forum.

 

Pisze tutaj bo mam podobny dylemat jak kolega Quintrix a sądze, że nie warto zakładać nowego tematu. Przymierzam się do kupna nowej karty. Gotówka jaką jestem w stanie wydać w tej chwili to max 300zł. Posiadam głośniki dość wiekowe już, mianowicie Creative Cambridge Soundworks DTT 2500 Digital (+ senny hd202). Na głośnikach słycham wyłącznie muzy. FIlmy i gry na słuchawkach. Czy ktoś jest mi w stanie doradzić, czy warto w ogóle inwestować w cokolwiek z górnej granicy budżetu jakim dysponuje (xonar dx, extreme gamer, a moze cos innego jeszcze?), czy może <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś tańszego bo na moim sprzęcie i tak nie wyczuje różnicy. A jeśli tak to co? Z góry dziękuję za ew. pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...