Skocz do zawartości
Gość Snara

Chlodzenie Wodne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym złożyć chłodzenie wodne na procesor i grafikę , ale nie wiem jakie części warto kupić, mój konfig to : Intel Core 2 Duo E8500 4.0Ghz, Foxconn P35A-S,Kingston 4x 1024MB HyperX 800MHz DDR2, EVGA GeForce GTX 260 FTW, 2 x Western Digital 320Gb AAKS, Microsoft Vista Ultimate Sp1. Proszę podawać linki z allegro:) Maksymalna kwota jaka mogę wydać to 400 zł. Pozdrawiam

Edytowane przez Snara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sie wypowiadacie jak macie problemy ze sobą, napisałem swój cały konfig i proste pytanie a już sie filozofy odzywają.Wcześniej szukałem na tym forum informacji ale są one nieaktualne i na allegro nie ma już tych podzespołów a co sadzicie o Thermaltake Tribe CL-W0020, bo podobno ta firma początkuje jakąś jakość chłodzenia wodnego a jak nie to może Black Water Aqua Set XM? ale już poza allegro :D ewentualnie znalazłem MNP Prison Pro V3 CPU, POMPA hailea HX 6520(nie wiem czy sie nadaje) ale chłodnicy już nie znalazłem na allegro;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to jedziem:

1. Podałeś że masz viste ale kompa w kartonie trzymasz wow ofc winda ważniejsza niż buda ale co tam

2.Szukałeś?

http://forum.purepc.pl/temat/co-kupic-chlo...-450-zl/274767/

osz fck to aż 2 tematy niżej

Czytanie tematów jest nudne gdzie w tytule nie ma ceny ?

http://forum.purepc.pl/temat/co-kupic-chlo...zestawu/272168/

 

to wszystko znalezione w 2 minuty

 

w kolejne 2 bym znalazł raz tyle tylko ja chyba wc nie składam po raz pierwszy ^_^

 

Także nie wiem jaki jest sens zakładania kolejnego tematu... nic nowego nie odkryjesz

 

Co do thermaltake to było na forum i proszę innych o danie autorowi wykazanie się co znalazł.... aa i nie pisz jacy tu są źli bee i itd...zacznij od lenistwa :lol:

 

Największym problemem będzie schłodzenie tej Visty Ultimate, nawet takich bloków jeszcze nie robią icon_lol.gif

Jak nie ? Cpc prowadzi beta testy :ploom: Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...