Skocz do zawartości
silver_pl

Jaka Mysz Bezprzewodowa, Duży Zasięg...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję jakąś mysz bezprzewodową z zasięgiem efektywnym około 4 metrów. Mysz będzie mało używana raz na jakieś dwa dni do włączenia Skype'a i jakiegoś filmu (komp mamy :P).

 

Znacie coś godnego polecenia? Chciałbym coś najtańszego ale z dobrym zasiągiem, bo czytałem recenczje, gdzie np. logitech podaje zasięg do 12 metrów a realnie są to 2-3 metry...

 

Aha, nadajnik i mysz będą siebie "widzieć"

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo że realny zasięg jest krótszy niż w specyfikacji, to jest i tak większy niż trzeba. z odległości 4m od statystycznego kompa nic nie widać na monitorze. Ale myszka da rade ;) Mam MX revolution i ona spokojnie daje radę. Znacznie tańsza MX620 też powinna.. nie wiem jak myszy Microsoft, ale takie A4tech mimo że małe, lekkie i funkcjonalne, to z zasięgiem miewają problemy.. czasem moja R7-70D napotykała jakieś zakłócenia (chyba) i chciała działać tylko w bezpośrednim sąsiedztwie nadajnika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=A4...p;SubGroupID=71 tą polecam 60zl mam ją jakiś czas żadnych problemów z zasięgiem nawet z drugiego pokoju np steruje dzwiękiem w winamp żadnych zakłoceń a posiadam wifi w całym domu, czujnik na 1,5m kablu itd więc rady typu tylko logitech za ponad 200zł można sobie darować aha myszka wyłącza sie po dłuzszym nie uzywaniu co służy oszczedzaniu baterii, 5m zasięgu dla tej myszy to pikuś Edytowane przez darok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wypowiedzieć się na temat Logitecha VX Nano. Mysz ta zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie jeśli chodzi o zasięg. 5 metrów z dwoma ścianami nie robi jej problemu. Myślę, że więksi bracia tego maleństwa mają podobne możliwości (jeśli nie większe).

 

Niestety cena nie jest zbyt "okazyjna"

Edytowane przez Piterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych myszy, a z dobrym zasięgiem, na 2,4 ghz czyli do 10 metrów jest np. B605:

http://www.alesklep.com/products/view/164,...-wireless-mouse

 

Jest to mysz mniejsza, dedykowana do laptopa, no ale myszki tego typu są tańsze niż tradycyjne. Jeszcze tańsza na 2,4 ghz jest M305. Też z nano odbiornikiem, ale już nie Unifying, tak jak B605. Za to masz różne ciekawe wzory... Także ja bym Ci polecił, którąś z tych myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...