Skocz do zawartości
51fy

Zestaw Za 3,5-4k Pln

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie. nieznam sie za bardzo na dzisiejszym sprzecie wiec chcialbym Was, specjalistow zapytac, co powiniemen kupic ? :)

 

prosilbym o podawanie modeli poszczegolnych peryferiow oraz ich przyblizone ceny jednostkowe :P

 

z gory dziekuje i pozdrawiam,

Siwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz przeznaczyc na monitor ile na pudlo.

 

Czy bedzie crossfire itp w planach?

 

Zapomnialbym, bedzie OC ?

 

Win xp nie ma dx 10. wiec w najnowsze gry w najlepszych detalach nie pograsz ;P

Edytowane przez Jupik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nieznam sie za bardzo na dzisiejszym sprzecie wiec chcialbym Was"

oc niebedzie

a co do crossfire to doradz czy sie opalca czy nie, bo naprawde blady w tym jestem.

monitor niewiem ile hmm za 500-700 cos sie znajdzie 19-20 calowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie krecic procka to az grzech :).

Latwo sie to robi. Jest pelno poradnikow.

Tak jak moj e8400 - trafilem akurat na straszna padake robi 3,7GHz. I chodzi tak 24/7 i nic mu sie nie stanie. Nawet jak sie stanie to pojdzie na gwarancje i intel odda Ci nowego :). Taka polityka, oplaca im sie to robic, bo wspieraja OC. W przeciwienstwie do AMD ktore gorzej sie kreca :)

 

 

Wszystkie ceny biore z esc.pl.

 

Monitor LG W2252TQ-PF 699zl. - 22 cale

 

Karta graficzna - Radeon HD4870 512MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out ok 799zl.

 

Dysk : Samsung 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F1 210zł

 

Plyta glowna : Asus P5E /Intel IX38/ 549zl

 

CPU : Intel 8400/8500 skanialbym sie ku 8500 jako, ze troche lepiej sie kreci...

 

Pasta na procka: ZALMAN STG-1 25zl

 

Wentylator procka : Scythe Ninja II 139zl , napisalbym Pentagram HP-120 ALCu Karakorum ale na plyte glowna nie wchodzi :).

 

Obudowa : Antec Gamer Three Hundred 199zl. Swietna buda, sam mam taka, zamontowane w niej sa 2 wentylki jeden 120mm i jeden 140mm , mozna dokupic trzeci 120mm dla lepszego chlodzenia.

 

Ram : OCZ 4GB (2x2GB) PC1066 CL5 Reaper EPP . Sam mam takie swietnie sie sprawuja. 350zl.

 

Razem: 3801zł

 

 

Plyta na socketcie x38. Co daje 100% dwoch PCI. A teraz jeden radek w zupelnosci wystarczy, jak bedzie brakowac mu mocy w grach to mozna dokupic drugiego :) co np. stanie sie za 0,5-1 rok a wtedy on bedzie grosze kosztowac :P

 

Zasilacz : Antec EarthWatts 650W 279zl lub ten co ja mam - bardzo cichy. cena taka sama jak pamietam.

Edytowane przez Jupik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...