Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób rozgrywki oraz rodzaje perków bardziej odpowiadają mi w MW2. Mapki jednak 100x lepsze były w MW1, dlatego te płatne dodatki są bardzo kuszące. Jeden już kupiłem, jednak wydanie kolejnych 14 ojro, przekracza moją miłość do strika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję pomocy. Dostałem gre Call of Duty:MW2 z dziwnym przypadkiem. Gra została raz zainstalowana i nigdy nie była grana. Właściciel mi ją sprezentował (i tak nie grał)

Problem pojawił się podczas odpalania gry. Nie posiadam do niego danych konta ani nawet maila (dawny właściciel nie pamięta danych do konta ani nawet maila jakiego użył :(

 

Posiadam org pudełko, instrukcję z cdkeyem oraz 2xDVD PL (czyli org polski pakiet pudełkowy) Co mogę zrobić aby zresetować cdkey ?

 

ps. Nie posiadam rachunku do gry a z tego co wyczytałem na stronie steama to jest on wymagany do zresetowania cdkeya ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zresetować cd-key? Przenieść grę na inne konto? Da się tak wgl? Jak się da to powiedzcie jak, bo mam dwie gry i dwa konta a chciałbym mieć dwie gry a jedno konto.

A ten rachunek to jest STEAM - RECEIPT FOR CD KEY SUBSTRIPTION?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety bania, gry na team nie da sie przenosic, raz zainstalowana na konto, tam juz zostaje. Chybe ze kumpel da ci swoje konto steam.

Popros kumpla zeby sobie przypomnial dane do steam, bo po prostu nie pograsz. Steam nie chce przenosic gier na inne konta - taka polityka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Steam support team-u. Ciekawe czy dadzą coś zrobić czy nie. Napisałem w do nich w sprawie "duplicate cd-key" ludzie mówią że im dezaktywowali klucz i że mogli wpisać go na inne konto, ale ciekawe jak w moim przypadku będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Problem dotyczy gry CoD MW2.Gdy włązcam grę, klikam na Deathmatch ,ładuje się to po załadowaniu na może 0.5 sek wyświetla się wybór klasy i ekran staje się cały czarny.Po około 30 sek serwer kick'uje za bezczynność i powraca do głównego menu z normalnym obrazem i z komunikatem "Serwer odłączony".

Co zrobić?

 

Prośiłbym o w miarę szybką pomoc.

Z góry dziękuję.

 

Ps.Napisałem tutaj bo mi kazali...

I nie,nie pojawia się żaden plik .txt lub .log

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...