Skocz do zawartości
Oni

8800gt Vs 8800gts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko ,mam dwie karty do dyspozycji 8800GT G92 256MB i 8800GTS G80 640MB

 

Taktowane tak jak na obrazku . Nie zabardzo mam pojecie o kartach i pytam jaka wsadzic do kompa ??

 

Ta 8800GT jest lepiej taktowana jak ta 8800Gts ale ta znowu ma 640MB ramu

post-890-1221777249_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

tak jak kolega napisał w standardowych rozdzielczościach lepsza bedzie 8800gt i to sporo ale jeśli bedziesz chciał grać w naprawde sporych rozdziałkach to gts moze być troszeczke wydajniejszy..

Sporych rozdzialkach?

 

Jesli dobrze pamietam co pisal Sideband to Crysis (czyli zadne wysokie rozdzialki) zzera ze streamingiem tekstur 350MB z karty , juz masz 1 gre. Nastepnie Grawy , Rainbow Sixy , ktore nie pozowla ujrzec detali high. 8800GT 256MB to porazka , marketingowy wynalazek.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi ,zdecydowalem sie na ta 8800GTS G80 .Co do sprzedania i zakupu jakies innej hmm tez juz nad tym myslalem ale jak widze po ile chodza te karty to nie wiem czy sie je oplaca sprzedawac i jeszcze do innej dokladac ,ta 8800gts kupilem 5 dni temu na ebay za 38euro +8 wysylka .Mam na nia jeszcze gwaracje 2 miechy :) i na rachunku 10.11.2006 jest cena 482euro czyli chlopaczek w ciagu 22 miesiecy "stracil" prawie 440euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...