Skocz do zawartości
LimeSherbet

Zintegrowana Karta Graficzna + Aero, A Zużycie Prądu

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, właśnie decyduję się na zakup nowego laptopa, niekoniecznie z najwyższej półki, z myślą o Windows Vista Home Premium. Dokładniej, mam na oku:

 

http://www.allegro.pl/item439285339_hp_672...00_raty_fv.html

 

Dowiedziałem się dziś jednak, że zintegrowana karta graficzna (bez własnej pamięci) w połączeniu z aero, będzie strasznie żarła prąd. Zacząłem się zastanawiać więc nad:

 

http://www.allegro.pl/item438709737_hp_17_...dows_torba.html

 

Dosyć słabo znam się na hardwarze. Moje pytanie brzmi, ile w tym wszystkim jest prawdy i która kombinacja będzie bardziej 'energooszczędna'? Zaznaczam, że lubię się bawić photoshopem, jakieś obróbki filmów itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja pierwsza.

Ten laptop ma zintegrowaną kartę graficzną i mniejszą matrycę, dlatego będzie mniej energożerny.

 

Tak czy siak, musisz się pogodzić z tym, że laptop z vistą krócej będzie pracował na baterii. Jeżeli oczekujesz wydajności, to lepiej zainteresuj się XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja pierwsza.

Ten laptop ma zintegrowaną kartę graficzną i mniejszą matrycę, dlatego będzie mniej energożerny.

 

Tak czy siak, musisz się pogodzić z tym, że laptop z vistą krócej będzie pracował na baterii. Jeżeli oczekujesz wydajności, to lepiej zainteresuj się XP.

Pytanie brzmi, czy ta karta graficzna podoła obróbce filmów DVD i Photoshopowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...