Skocz do zawartości
luckyx

Hp 1018 I Drukowanie Z Google Maps

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwny problem, ale po wybraniu trasy w google maps i wybraniu wersji do druku drukarka drukuje mape, lecz wokol trasy jest jakies 1cm bialego prostokata i nie mozna przeczytac zadnej nazwy miescowosci

a ni nic zobaczyc :/

Zastanawiam sie czy to kwestia tego ze laser nie jest w stanie tak precyzyjnie mapy wydrukowac czy co..

 

tutaj probka tego jak to wyglada:

 

 

http://img186.imageshack.us/my.php?image=image000122yy8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie wina drukarki (w sensie urządzenia), moja HP LJ1100 drukuje mapy bez problemu a to już przecież zabytek. Spróbował bym innych sterowników. Aha czy tak dzieje się na każdej mapie czy tylko na tym konkretnym przykładzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie probowalem mape z Targeo. Jesli drukuje mape jako strone to mam ten bialy pasek wokol trasy, jesli wersja do druku to nie. Sek w tym ze w google nawet wersja do druku jest nieczytelna. Sterowniki ze strony hp - watpie zeby byly wadliwe. Moze ktos powiedziec jak u niego na laserze (najlepiej HP) wyglada wydruk z google maps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zastrzeliles mnie. Mimo sporego stazu w kwestiach komputerowych nie wpadlem na to ze Opera w najnowszej wersji moze miec problemy z prostym obrazkiem z najpopularniejszego serwisu mapowego jaki istnieje.. Przed zakuem laserowki naczytalem sie o jej ograniczeniach i pochopnie posadzilem drukarke. Z poczciwego IE drukuje jak nalezy Wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...