Skocz do zawartości
Hormonn

Jak To Ustawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Chce skonfigurować neta w OrangeFreedom, mam modem linksys am200 i router wrt54gx. Modem mam dobrze skonfigurowany bo net przez niego działa, ale jak połacze modem pod router i od routera kabelek puszczam pod kompa to nie mam neta. MA routerze ustawiłem WAN PPPoE, wpisałem nazwę i hasło operatora, i ustawiłem adres ip routera na 192.168.1.2. Co jeszcze muszę ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelki wydaje mi sie ze dobrze wpiąłem, od modemu poszedł kabelek do gniazda ethernet w wrt54gx, a drugi kabelek od gniazda switcha z tego routera puściłem do kompa. Konfiguracja tez raczej powinna byc w porzadku, sprawdzałem po kilka razy czy haslo i login wpisalem prawidlowo. Moze musze jeszcze jakos adresy ip wpisac w modemie i routerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłeś dobre parametry VCI, VPI ?

 

Kabelki wydaje mi sie ze dobrze wpiąłem, od modemu poszedł kabelek do gniazda ethernet w wrt54gx, a drugi kabelek od gniazda switcha z tego routera puściłem do kompa.

Kabelek z AM200 wpinasz w gniazdo Internet (WAN) w routerze. Ze switcha do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze powinno byc tak :

 

PPPoE ,LLC ,VPI=0 ,VCI=35 ,G.DMT ,BRIDGED MODE ONLY - modem

 

user name i pass musza byc na bank prawidlowe, poza tym ustaw keep alive period - router

 

po wszystkich zmianach zrestartuj obydwa urzadzenia

 

daj jeszcze screena z status na modemie jak juz ma synchronizacje

Edytowane przez krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze powinno byc tak :

 

PPPoE ,LLC ,VPI=0 ,VCI=35 ,G.DMT ,BRIDGED MODE ONLY - modem

 

user name i pass musza byc na bank prawidlowe, poza tym ustaw keep alive period - router

 

po wszystkich zmianach zrestartuj obydwa urzadzenia

 

daj jeszcze screena z status na modemie jak juz ma synchronizacje

O to screen po synchronizacji :Dołączona grafika

 

W którym miejscu widzisz funkcje BRIDGED MODE ONLY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...