Skocz do zawartości
racegrid

Jaki Gps Do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słyszałem o GPS-ach sprzedawanych bez mapy. Sam zastanawiam się nad zakupem takiego urządzenia i byłbym w stanie wydać więcej gdybym wiedział, że to naprawdę będzie coś porządnego i nie zaprowadzi mnie na czyjeś podwórko zamiast do kina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 300zl oszałamiającego wyboru nie ma nawet i bez map.

Sam stoję obecnie przed podobnym wyborem, tyle ze poprzeczkę podniosłem do 412 zł ze względu na Pentagram Nomad a to z racji wyświetlacz 4,3.

To ze względu na czytane e-booków na wyjazdach :). Dodatkowo na dzień dobry w pełni odblokowany Windows 5.0 CE dostępny z menu bez kombinacji. Jak tylko pojawi się dostawa to zamawiam :).

Ale wracając do pytania... to wcześniejszym kandydatem właśnie do 300 zł był NavRoad NR360

W sumie wydaje się być całkiem przyjemnym urządzeniem. A z tego co czytałem to po aktualizacji softu bateria trzyma standardowo - 2h czyli pozbawiamy się opisywanego w różnych miejscach "-". Również nieblokowany.

Polecam też zerknąć na to forum.

 

A teraz drobna uwaga na temat drogiego sprzętu.

Większość sprzętu na tej samej mapie będzie się sprawować niemal identycznie. Natomiast w tych droższych płacimy za transmiter FM, możliwość pracy jako zestaw głośnomówiący i ewentualnie TMC które jako jedyne z nich ma wpływ na samą nawigację. Tyle że tego pożytecznego wynalazku na dzień dzisiejszy w naszym pięknym kraju i tak nie wykorzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanie urządzenia są do wyrzucenia:)

zainwestuj w dobry markowy gps np: Garmin NUVI 760 Europa

A ja mam po taniości nawigację z ... Biedronki :) Całe 229 sztuk złota. Wgrałem sobie Automape (na kartę SD) i śmiga elegancko :)

 

Oczywiście szału nie ma, filmy w wyższej rozdzielczosci troche przycinają, akumulatorek tez niezbyt długo wytrzymuje, ale a) działa b) kosztowało (w porownaniu z innym sprzętem) tyle co nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...