Skocz do zawartości
alCatraz

Quake Live

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie z cala ta kustomizacja to nie do konca dobre posuniecie. Powinni wyciagnac jakas srednia z configow ktore sa popularne wsrod dobrych graczy i ograniczyc mozliwosc zmian do minimu. To jest wlasnie jeden z czynnikow ktory odstrasza newbow. Nie bedzie niejednolitosci wersji, rozbicia sceny, czy totalnego przypadku w sile przeciwnikow. Ale dalej statystyczny newbie dostaje w defaulcie kolorowa grafike i musi siedziec pare dni na forum zeby zrobic configa ktora naprawde daje mu przewage/rowniejsze szanse. Fajna bylaby platforma na ktorej wszyscy sa rowni, bez tweakow, gramy na identycznym execu jak finalisci quakecon, liczy sie czysty skill i prostota. Znow wygrywa marketing i promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie z cala ta kustomizacja to nie do konca dobre posuniecie. Powinni wyciagnac jakas srednia z configow ktore sa popularne wsrod dobrych graczy i ograniczyc mozliwosc zmian do minimu. To jest wlasnie jeden z czynnikow ktory odstrasza newbow. Nie bedzie niejednolitosci wersji, rozbicia sceny, czy totalnego przypadku w sile przeciwnikow. Ale dalej statystyczny newbie dostaje w defaulcie kolorowa grafike i musi siedziec pare dni na forum zeby zrobic configa ktora naprawde daje mu przewage/rowniejsze szanse. Fajna bylaby platforma na ktorej wszyscy sa rowni, bez tweakow, gramy na identycznym execu jak finalisci quakecon, liczy sie czysty skill i prostota. Znow wygrywa marketing i promocja.

W starym Q czy ET zawsze pr0 klany umieszczały swoje cfg na stronie ;). Ja właśnie myślałem ze QL bedzie "cfg" free - chciałbym pograć raz online ale nie w legolandii tylko w normalnego q ;]. No szkoda ze można tak w cfg ingerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak je dostałeś ? :) Bo ja już gram ale invitów dla innych nie dostałem :P.

Gram z botami na najnizszym poziomie i dostaje od nich po [gluteus maximus]. Pewnie stwerdzili, zebym znalazl kogos innego XD

A tak na serio, to pewnie zalapalem sie na swiezy "zrzut".

 

@Nierealny - zaproszenie zostalo wyslane.

So, "One invite left"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boty to był banał zawsze (a tutaj są głupie jak nigdy np. czekają dokładnie w miejscu respawnu powerupa :lol:). Ja oczywiście wybrałem sobie najwyższy lvl trudności i ciężko jest w pyte ;p. Chciałem raz pograć bez dobrego cfg i klocków lego ale wsród takich graczy sie nie da ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to coś mało tych serwerów u mnie. I do tego mało osób w to gra. Czyżby takie małe zainteresowanie Quake Live. Wczoraj pograłem troszkę dłużej w TDM i naprawdę świetnie się bawiłem. Muszę tylko wgrać swój konfig, by naprawdę zacząć grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radas3x1

Tak 4fun to Ci powiem: wywal obrazek z siga ;). Tutaj na forum nie można mieć obrazków w sigu.

 

 

Nie, gra sie szybko wczytuje. Musisz najpierw sciągnać plugina do przeglądarki (jakieś 2.1MB) i o to wszystko ;). Też nie wiem jak oni to stremują ale to wygląda jak Q3 (może jakąś kompresje zrobili czy coś ;d).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3163588[/snapback]

(...) nie wiem jak oni to stremują ale to wygląda jak Q3 (może jakąś kompresje zrobili czy coś ;d).
A gdzie tu streaming? Nie znam się na tym, ale wygląda na to, że plugin instalowany w przeglądarce internetowej jest odpowiedzialny za odpalanie gry, której pliki (jakieś 260MB) są ściągane w międzyczasie na dysk..

 

PS Dwa zaproszenia do rozdania - czekam na PW.

 

#EDIT

Zaproszenia poszły do: kodaki oraz Ushi_Real..

Edytowane przez ADIHC1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu dostałem na maila zaproszenie ale nie mogę założyć konta , registration step 1/3 i "Are you human" nie wyświetla mi obrazka weryfikacyjnego : na FF i na IE sprawdzałem , też ktoś miał taki problem ? jakieś pomysły ?

 

EDIT

Problem rozwiązał się sam , ewidentnie była to wina serwera QL ale teraz już wszystko w porządku

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem Quake'a Live i... Bardzo miłe zaskoczenie. Nie pograłem zbyt długo, ale całość robi niemałe wrażenie :)

 

Mordka & Capone - zaproszenia wysłane.

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do góry masz invite a friend.

Jak można być tak niespostrzegawczym :blink:. Dzięki za pomoc :).

 

2 invite'y do rozdania. Pierwszeństwo mają stali bywalcy PPC :). Piszcie na PW.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku meczach moge smialo powiedziec ze jednak q3 to nie jest. zmiany w gameplay'u sa dosc powazne. movement jest troche szybszy, bronie szybciej sie zmieniaja i dzialaja inaczej (wiekszy nacisk polozono na bronie z predykcja, mniejszy na point and click), zmieniono troche klasycznych map. mimo pingu 60-80 gra sie calkiem przyjemnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku meczach moge smialo powiedziec ze jednak q3 to nie jest. zmiany w gameplay'u sa dosc powazne. movement jest troche szybszy, bronie szybciej sie zmieniaja i dzialaja inaczej (wiekszy nacisk polozono na bronie z predykcja, mniejszy na point and click), zmieniono troche klasycznych map. mimo pingu 60-80 gra sie calkiem przyjemnie :D

Doładnie. Przez to ma sie wrażenie jakby mamy były malutkie ;). Ale pograć można.

 

 

Zaproszenia niestety już rozdane a poszły konkretnie do: KvaNfield i DrSour

 

Name E-mail Address Date Invited Date Accepted

KvaNfield XXXXXXXXXXXX 21-DEC-08 PENDING

DrSour XXXXXXXXXXXX 21-DEC-08 PENDING

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki yuucOm za zaproszenie.

 

 

Mam 1 zaproszenie do wysłania. Pisać na PW kto chce.

 

Edit:

Zaproszenie już wysłane do: piotrjancy

Edytowane przez DrSour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz tak jakby to wada byla :rolleyes:

No orgia sie robi na mapie (pisze o FFA) ;d. W q3 na publicach zawsze była orgia ale nie aż taka ;). Szkoda ze w cfg można manipulować. Nie mam już sił na legoland i chciałem sie po prostu odprężyć przy najlepszym DM na świecie ale bez dobrego cfg to tutaj nie ma co nawet podchodzić do gry ;d.

 

DrSour

Np ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam taki problem że czasami blokuje mi się myszka ? Gra działa po win xp sp3, firefox 3.0.5, śmigam sobie po mapie, rozglądam się i nagle blokuje się w miejscu na jakąś sekundę może dwie - chodzić mogę ale rozglądać już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia zostały wysłane do użytkowników : icemanhi i Jin*. Przypominam, że maila z linkiem otrzymacie dopiero po akceptacji od ID. Czyli za dzień lub tydzień. Miłej gry życzę :P.

 

 

A ja dzisiaj wgrałem swojego konfiga i gra się znacznie lepiej ;)

Dziekuje :) meila dostalem bardzo szybko, juz gram :)

 

pozatym jesli by ktos chcial invita to bardzo szybko i duzo rozdaja tutaj http://www.quake.net.pl/board/index.php?ac...1110&str=75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...