Skocz do zawartości
eclip

9600gt Czy 9600gso 768mb ?

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałam, to GSO ma wysokie średnie FPS, ale podrafi się zakrztusić, co sprawia, że grani jest momentami wysoce niekomfortowe ... tylko czy to było przez 384MB pamięci czy przez 192bitową magistralę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałam, to GSO ma wysokie średnie FPS, ale podrafi się zakrztusić, co sprawia, że grani jest momentami wysoce niekomfortowe ... tylko czy to było przez 384MB pamięci czy przez 192bitową magistralę?

 

 

 

GSO w wersji 768MB tego problemu nie ma...

384 tez nie , ale na uwadze trzeba miec :

-wymagania danej gry

-rozdzielczosc

-detale tekstur czyli ich rozmiar

 

Nie mam zadnego problemu . o ktorym wspomniano w poscie wyzej. Crysis z detalami na max , bez aa w 800x600 (CRT) poper....sredni framerate ponad 35 , z czego on idzie od 35/40 do 65. W Warheadzie podobnie. Tylko tekstury na sredni poziom bo to ma 384 Mb , reszta efektow max i gracie bez problemow , nie mowiac ze Crysis i Stalker to wyjatki pod katem tekstur. COD4 smiga na maxa bez zadnego problemu itd , ale oczywiscie dzis 768MB.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należałoby jeszcze uwzględnić że 9600gso ma 96 SP a 9600gt ma ich 64, zakładając na GSO accelero i kręcąc można uzyskąc kartę sporo wydajniejszą od 9600gt, o ile szyna pamięci nie będzie jej ograniczać(?)

 

Podpinając się do tematu chciałem jeszcze zapytać czy w przypadku 9600gso jest tak jak w przypadku 9600gt, że w nowszych grach będzie sobie radzić lepiej od serii 8800? 9600gt jest na rdzeniu g94, a 9600gso na rdzeniu g92, czy to właśnie ma wpływ na działanie w nowszych grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w bledzie nie jestem , 96PS vs 64 kontra 12 vs 16 ropow , gdzie te ostatnie wykorzystywane sa przy AA , roznica na tyle znikoma , ze z AA nie za bardzo skorzystasz w mocniejszych grach , za to z 1/3 PSow wiecej juz tak. Ten ktos pitolil farmazony.

 

Pozostaje tylko kwestia oc , glupota jest zestawianie np. GT po oc vs GSO non oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...