Skocz do zawartości
wojooo

Lifting Komputera :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymiezam sie do zmiany mojego sprzetu w desktopie... bede zmienial karte grafiki najprawdopodobniej na jakiegos radeona (pewnie HD 4870 x2) ... kieruje tutaj do was o prosbe co najlepiej kupic aby dobrze schlodzic tego gpu ... rozumiem ze musze zmienic tez zasilacz bo mam 550w bequiet (jaki polecicie ?) jakie bloki na gpu ? jakie wiatraczki na chlodnice oraz jakie chlodnice ? ... jesli sa jakies fajne obudowy to tez mozecie polecic mi sie spodobala nowa Gigabyte 3D Aurora 570 Srebrna - co o niej sadzicie ? jaka polecicie pompke do wody ? zalezy mi na tym aby bylo wydajnie i jak najbardziej cicho . Zapomnialem dodac jeszcze jakis dobry blok na cpu (mam C2D 6600 ale tez pewnie niedlugo zmienie)Jesli chodzi o cene to nie mam jakiejs konkretnej granicy - ale wiadomo czym taniej tym lepiej

 

po przemysleniach i przeczytaniu kilku postow mysle o takim zestawieniu

 

Czyli tak - na CPU Swiftech - ale jaki model ?

GPU Ek

Obudowa - cooler master / lian-li

Zasilacz - ?

Pompka - ?

Rezerwuar - ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to świetnie :D ... a jak z reszta podzespołów ;>?

Co do WC,proponuję napisać swój temat w dziale "chłodzenie wodą i inne metody" http://forum.purepc.pl/kupic-chlodzenie-wodne-f90.html

Tam chłopcy objaśnią ci co i jak.

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...