Skocz do zawartości
phranzee

SkyTower release candidate #1 :]

Rekomendowane odpowiedzi

___________________________

 

:!: update galerii :!:

galeria

:!: update galerii :!:

___________________________

 

widac ile widac, zapewniam ze na zywo calosc wyglada o niebo lepiej.

faq:

- wiem ze mam balagan w kablach, za kilka dni sprzedaje bebechy i kupuje nowe, wiec nie ma sie co bawic

- wiem ze zolta obudowa, jak bedzie ww to moze skocze sie po spray :)

- plexa jeszcze nie wstawiona, bo produkt dremelopodobny w naprawie :twisted:

- wiem ze na niektorych zdjeciach nic nie widac :D

 

jeszcze mam takie cus: :D

Dołączona grafika

 

nie obylo sie bez ciekawych wpadek, np jak wordem obslugiwac cyfraka:

Dołączona grafika

 

a co do moda at->atx to wyglada tak:

Dołączona grafika

znowu, jak bedzie nowa plyta, to ladnie wykoncze :)

 

zapraszam do galerii, czekam na komentarze :)

 

[: dzieki dla P.O.S.a za cyfraka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio zapowiada sie fajnie.

zdjecia maja to do siebie ze slabo wychodza po ciemku, a wtedy jest najlepszy efekt - wierze ze na zywca to wyglada jeszcze lepiej.

 

gdybys dal kilka czerwonych ledow od gory napedow, wtedy poswiata zza drzwiczek bylaby chyba duzo lepsza, prawda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio zapowiada sie fajnie.

zdjecia maja to do siebie ze slabo wychodza po ciemku, a wtedy jest najlepszy efekt - wierze ze na zywca to wyglada jeszcze lepiej.

aparacik niezbyt do tego...

gdybys dal kilka czerwonych ledow od gory napedow, wtedy poswiata zza drzwiczek bylaby chyba duzo lepsza, prawda ?

a myslisz po co na 3 zdjeciu te kilka czerwonych ledow ? :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem calkiem, ale monitor to masz przedpotopowy :lol: :D

jakby byl przedpotopowy to bym byl rad, on jest jeszcze starszy :twisted:

ma osd, ale cos strzelilo, jezdzil po serwisach i nic, no to trzeba bylo samemu :)

 

- kontrast na potencometrze z tylu

- jasnosc - wykalaczka (lub cos nieprzewodzacego) wsadzana przez dziurki w trafo :twisted:

 

na szczescie ciagnie 1024x768 przy 85hz, wiec zyc sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie lukam zdjecia i jestem przy 2 dopiero, ale juz nasuwa mi sie pytanie - te kolumienki przy monitorku to nie powoduja zmiany kolorkow? magnesiki chyba troche szkodza...

wcale, duze i nic, pewnie dobrze ekranowane. hehe maja duzo tych drugich, szpanerskich watuf ;]

 

znajomy ma male piszczalki i ekranowane 17", ma gratis wizualizacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie diodki masz w muszce i jak ie podlaczyles :?:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=328728

 

2. Jak podlaczyles i jak ustawiles napisz "ICE" na tym wywietlaczu :?:

zworki :D

 

w wolnej dluugiej chwili planuje dorobic sterowanie do tego, schemat mam, tylko wylutowac te plytke co jest, wsadzic wlasna i wyswietlac tam cpu usage :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodalem drobiazg kilka dni temu, ale teraz o tym pisze:

 

wywalilem plyte spod mobo, wstawilem plexe i na niej przykrecilem mobo. po prostu 8rda bylo za duze :twisted: doszlo kilka wiatrakow, jedna dodatkowa dziura hmm jakby to... no, nad kartami obok i/o plate, wiatrak 60mm, z przodu wycieta kratka i wstawiony 92mm. na razie chyba wszystko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka beczka :) Mam taka sama obudowe. Szkoda ze nie mam cyfraka, ale jak widze co kolega tu wyczynial to az sie prosi o zdjecia moda mojej budy. To moze opowiem po krotce:

Boki srebrne, gora srebrna, przod niebieski. na dole wyciety otwor na wentylator 80mm. 'Wkladka' to pokrojona buda ATX. wyjscia na rurki z tylu. Oczywiscie procek, dysk i gpu chlodzone woda. postaram sie jak najszybciej zrobic zdjecia i wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach :P to i tamto :D

na dole wyciety otwor na wentylator 80mm

tzn gdzie ? bo z przodu to jest 92.

 

nieee, no musi wygladac super ;) ja swojej jeszcze nie pryskalem i nie mam wc.

 

update do projektu - OKNO :D duuze, uszczelka "piatej kategorii" (wiadomo z czego :P ), plexa 4mm mocowana na 4 srobki, bo nic sie nie chcialo trzymac metalu, a tasma byla za cienka. na dniach moze dojda katody 8)

 

jeszcze probowalem polaczyc cd i plexe, ale to juz wyzsza szkola jazdy i narzedzia by sie przydaly (wszystko robie w domciu :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziura jest oddalona od ziemi dokladnie o '4 kwadraciki'. CHyba wiadomo o jakie kwadraciki chodzi? Jak nie wiadomo to looknac na przod budy z bliska.

 

Ale najbardziej to jestem dumny z wkladki (wkladka w tej budzie to to, do czego przykrecona jest plyta). Zmyslnie powycinany szkielet poprzedniego ATX'a ;)

 

Normalnie chyba jutro obrabuje jakiegos forografa z aparatu, bo musze wrzucic tu te foty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziura jest oddalona od ziemi dokladnie o '4 kwadraciki'. CHyba wiadomo o jakie kwadraciki chodzi? Jak nie wiadomo to looknac na przod budy z bliska.

aa :) bo ja mam tylko 92mm w przewidzianym na niego miejscu :) drugiego nie chcialo mi sie wycinac, a i tak te dziurki z przodu ledwo ciagna jeden wiatrak.

 

Ale najbardziej to jestem dumny z wkladki (wkladka w tej budzie to to, do czego przykrecona jest plyta). Zmyslnie powycinany szkielet poprzedniego ATX'a ;)

no, miales latwiej :P ja swojego sprzedalem :) teraz jw z plexy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czy latwiej to nie wiem. Wczesniej mialem w tej budzie asusa tusl2-c i jako tako pasowal do fabrycznych plecow. trzeba bylo tylko troche tyl zmodowac.

ale jak przyszedl abit nf7 to za hj nie chcial wejsc do srodka i trzeba bylo zrobic totalne przemeblowanie. w zasadzie z tego starego szkieletu to z 40% zostalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, u mnie tez byly jaja z mocowaniem :)

pierwszy byl abit be6-ii, chodzil przez miesiac na standardowych dziurach. potem nadeszla era 8rda :P tu juz proc byl wyzej, no i cooler o wiele ciezszy, wiec plyta nie mogla wisiec w powietrzu. tydzien wszystko bylo bez obudowy, dopiero pozniej zdecydowalem sie na robote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to u mnie komp lezal 2 tygodnie na biiurku jak robilem bude do niego. wiesz, tu ciecie, tam przyciecie, tu przyszlifowac, tam psiknac, a to jeszcze wyschnac musi. a oprocz tego do pracy sie jeszcze chodzi, dziewczyne sie ma, no i ta szkola w weekendy... az przyszedl dlugi weekend i udalo sie sfinalizowac. Tylko taka ciemna to moja buda. Patrze na twoje swiatelka i spodobal mi sie pomysl z 6cioma ledami podswietlajacymi napedy ;) A tak przy okazji, to jak wykorzystales przedni panel ? bo u mnie to w miejscu coma jeszcze nic nie ma, wyswietlacz ciemny, przycisku po zasilaczu at ni ma (dziura sie ostala) a te 2 male przyciski robia za power (prostokat) i reset (kwadrat), no a dioda miedzy nimi - wiadomo- hdd led.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedni panel:

 

at-powet :arrow: atx power, wywalilem przelacznik 220 i dalem mikrostyk

turbo :arrow: jest i nic wiecej, bedzie wlaczanie oswietlenia 8)

reset :arrow: zgadnij :D

hdd led :arrow: jw :) aha, ale b.jasna :D

wyswietlacz :arrow: "ICE" i nic wiecej

com :arrow: wycialem ile sie dalo, teraz 2*led z sieciowki, przelacznik, na razie od fana, 7-12 i miejsce na usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadalem, zdjecia mojego modu. Niestety zdjecia marnej jakosci, ale posiadacze SkyTowera sqmaja co jest co.

 

 

Ta karta telefoniczna to czesc zapinki od bloku na grafe. Zapobiega przywieraniu srubek do plytki :)

Dołączona grafika

 

Widok ogolny z boku.

Dołączona grafika

 

Przod dol.

Dołączona grafika

 

 

Tu ladnie widac umiejscowienie dysku schowanego w cos co jest blokiem na hdd (to takie pod napedem dvd)

Dołączona grafika

 

Zblizenie na Hdd

Dołączona grafika

 

Strasznie niewyrazny tyl... niestety... w realu wszystko wyglada zajebisci.e. zapewniam

Dołączona grafika

 

Przod

Dołączona grafika[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE bieda ... OMG, ja widzialem to na wlasne oczy i moge smialo powiedziec ze te zdjecia to jedna wielka sciema. Przecie na nich nic nie widac. Przynajmniej z tego co widzialem to obudowa prezetuje sie o wiele lepiej. widac ze masz pojecie o modowaniu podkrecaniu itp, ale napewno nie o robieniu zdjec :D... ale nie kazdy musi umiec ;). ogulnie to obudowa super , ale te zdjecia ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomaszu za slowa pochwaly. Sam widziales jak to robilem -->tymi<-- rękoma.

Co do zdjec - masz racje, a ja sie tez przyczepie -->

przypominam, ze za rok mature masz, a ortografia to na polaku podstawa!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo :) ciekawie to wszystko wyglada :wink: rzadkosc - malowany a nie czarny :lol: taki spokojny kolorek

 

- czy psu nie ma wszystkich scianek ? :P

- wb na dysk wlasnej roboty ? czy korek w tym przypadku dobrze wycisza i wytlumia drgania ?

- szkoda, ze taki maly wiatrak z przodu, zmiescilby sie 120 :twisted:

- ostatnie zdjecie obracales ? bo cos panel masz niepokolei :D

- troche niemobilny z tym akwarium :wink: zamierzasz upchac do srodka ?

- kabelki panel<->mobo cos naciagniete :D moze posc je jedna skretka ?

 

ufff, chyba wszystko :P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo :) ciekawie to wszystko wyglada :wink: rzadkosc - malowany a nie czarny :lol: taki spokojny kolorek

 

- czy psu nie ma wszystkich scianek ? :P

- wb na dysk wlasnej roboty ? czy korek w tym przypadku dobrze wycisza i wytlumia drgania ?

- szkoda, ze taki maly wiatrak z przodu, zmiescilby sie 120 :twisted:

- ostatnie zdjecie obracales ? bo cos panel masz niepokolei :D

- troche niemobilny z tym akwarium :wink: zamierzasz upchac do srodka ?

- kabelki panel<->mobo cos naciagniete :D moze posc je jedna skretka ?

 

ufff, chyba wszystko :P pozdrawiam

-psu nie ma gornej scianki, kiedys mi odpadla i tak zostalo, bo okazalo sie, ze tak lepiej jest. wiatrak na 5v dmucha do sordka i powierze ladnie ucieka gora :)

 

-wb na hdd wlasnej roboty. rurka naokolo dysku + miedziana blacha z gory. gdyby nie to, ze moj dysk to kompletny zlom, mimo iz ma 5 miesiecy, to bylby to zajefajny projekt, bo zero drgan, nie slychac pracy glowicy, tylko ten piep.rzony talerz sie kreci tak glosno, ze nic go nie jest w stanie wyciszyc...

 

-wiatrak z przodu latwo wymienic :)

 

- panel jest przykrecony do gory nogami ;) tak mi sie przymocowalo, ale jak wiesz zmiana tego to 30 sek. ale panel jest nieskonczony, wiec to nie robi ;) tak sie zastanawiam co tam umiescic na nim.

 

- kabelki nacigniete i to mocno, trzeba by pomyslec nad tym. chyba przedloze i puszcze razem tymi fajnymi trzymaczami :)

 

byc moze uda mi sie zdobyc lepszy sprzet do fotografowania, to zapodam lepsze foty. te przynajmniej daja jako taki poglad na sprawe. dodam jeszcze, ze boczna blacha pomalowana jest na kolor srebrny (tak jak gora) a druga blacha (ta, ktorej tu nie ma) wlasnie jest przygotowywana do ciecia (prawdopodobnie bede to robic w weekend).

 

pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...