Skocz do zawartości
Koen

World Of Goo

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem ostatnio na bardzo fajną grę. Jest to coś w stylu bridge buildera połączonego z przygodówką, a bohaterami są... krople, z których budujemy segmenty mostów ;) Wbrew pozorom gra jest bardzo dopracowana - levele są zrożnicowane, do tego dobra muzyka i sporo humoru, polecam zagrać.

Oficjalna strona

Recenzja na bit-tech - ocena 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna, wszystko w niej jest swietne. Zaczynajac od grafiki, przez dzwiek a konczac na gameplayu i ogolnym pomysle na gre. A te krople o ktorych piszesz wydaja sie byc ropa naftowa, chociaz moze to tylko moje skojarzenie icon_wink2.gif

+1

 

boli jedynie rozdzielczość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj dawno sie tak dobrze nie bawilem :gitarzysta: Chyba od czasu gdy gralem w Portal :) Kurcze ale takie cuda trzeba czasami wyprawiac ze szok. Skonczylem pierwszy akt i nie przeszedlem tylko jednej planszy, tej na ktorej trzeba bylo zrobic bardzooo wysoka wieze, nie moglem sobie poradzic, chyba z godzine sie meczylem. Ale klimacik jest zajebisty, muzyka jest bardzo klimatyczna i taka tajemnicza troche. Swietny tytul, nic tylko grac. A ja wracam do drugiego aktu ;)

 

ps. tak jak sie domyslalem, tematem gry jest ropa naftowa ;p

 

ps2 fajnie ze te latajace muszki pozwalaja cofnac kilka ostatnich ruchow, czasami sie przydaje :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczosc mozna zmienic recznie w pliku config, ale jak wylaczyc muzyczke nie wiem :/ wyjac muzyczek z katalogu sound sie nie da bo wywala errora. Pewnie by trzeba bylo podmienic na "gluche" pliki.

co ty chcesz od muzyki? :blink:

a gra sama w sobie rewelacyjna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wieży to mam póki co 25 metrów (było 26 ale wolałem dać lepsze wzmocnienia :unsure: ), żeby było wyżej to bede musiał ocalić więcej kulek w niektórych planszach.

 

Arni: ciekawy jestem jak sobie poradzisz z misją "horizontal transportation" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arni: ciekawy jestem jak sobie poradzisz z misją "horizontal transportation" icon_razz.gif

Właśnie wczoraj na tej mapie skończyłem ale dzisiaj ją zaliczę ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol2:

 

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś co dają te OCD oprócz flagi przy danej misji? ;)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "HELP"
Niech ktoś mi powie jak tą misje przejść bo nie ograniam :/

Dołączona grafika

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...