Jump to content

Fonzi

Stały użytkownik
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Fonzi last won the day on May 18 2012

Fonzi had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralna

About Fonzi

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 07/23/1982

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 1. Kurde a ja czekam już z 3 miesiące i nic. Gry na battlenecie mam, profil betatestera zaktualizowany...
 2. Fonzi

  Diablo 3

  Z tymi kluczami to są jakieś jajca. Ludzie dostają zaproszenia do Hearthstone a nawet żadnej gry nie mają dodanej na battlenecie. Ja czekam już ze 3 miesiące i nic. Tak samo z diablo mam z 2000h i co może mam czekać do open bety. Klucz powinien być przypisany do konta bo to co się dzieje na allegro to jest śmieszne: Hearthstone -50zł, Reaper of Souls ~1000zł, czekamy tylko na Heroes of the Storm.
 3. Smugi są takie jak patrzysz pod słońce np. na palmy. Coś jak w pierwszym crysisie.
 4. U mnie po takiej operacji promienie boga ustawiają się na niskie i dlatego wzrasta fps. Ogólnie po pewnym czasie gra nudna i schematyczna. Dobiłem do 45% w trybie fabularnym i dalej nie mam sił.
 5. Może ktoś ma klucz na zbyciu? Na swój czekam już kilka tygodni...
 6. Idzie grać na klawiaturze czy trzeba pada?
 7. Fonzi

  Diablo 3

  Kupujcie siarkę póki się da. Ostro idzie w górę.
 8. Fonzi

  Diablo 3

  Ja dzisiaj przez jakieś 5 h gry znalazłem 3 legendarne w tym jeden amulet z 40%gf i mf. Mam też Infernalną Machinę i szukam dobrego teamu co by odpalić portal na przynajmniej mp5. Plan taki wchodzimy do gry nabijamy nv 5 i każdy odpala swój portal.
 9. Fonzi

  Diablo 3

  A mi wczoraj wypadły rękawice nieśmiertelnego króla 2 sztuki w ciągu 1 minuty plus kilka legendarów nic nie wartych. Najlepsza zmiana w tym patchu to klikanie prawym na item w skrzynce i szukanie podobnego na ah.
 10. Fonzi

  Diablo 3

  Stanko rękawice pierwsza klasa. Myślę że kilkadziesiąt baniek weźmiesz.
 11. Fonzi

  Diablo 3

  Piorun kulisty.
 12. Fonzi

  Diablo 3

  Olej ten level. Nie opłaca się tam chodzić. Chyba tylko dla achievementa. Byłem tam ze 3 razy i wystarczy. A żeby odblokować na inferno musisz odblokować pozostałe i ubić diablo na inferno. Chyba że ktoś ci wyrobi kostur. Jak by co mam do oddania klejnot, piszczele i tęczę. Dopiszcie mnie do listy: Fonzi#2576
 13. Fonzi

  Diablo 3

  Ja bym podciągnął witalność i szybkość ataku. A jak się skończą pomysły zawsze można ulepszyć towarzysza. Mój dodaje mi 24% mf. Poluję teraz na Słonecznego Strażnika dzięki niemu mf wzrośnie do 28-29.
 14. Fonzi

  Diablo 3

  Kolejna teoria spiskowa. Za mała próbka żeby mówić o powtarzalności.
 15. Fonzi

  Diablo 3

  Dzisiaj godzina na A3: 315h na liczniku(DH), trzeci przedmiot setowy w karierze. Poleciał z elity przy ~200mf. Legendarny wypadł z beczki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.