Skocz do zawartości
$kubi

Hp Dv9000 Była Vista... Jest Xp...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam laptopa HP DV9000, poprzednio była na nim Vista i ze sterownikami nie było problemu, wgrałem właśnie XP SP3 PL , zainstalowałem co się dało ale nadal na liście mam jedno nieznane urządzenie i problem w urządzeniu Ricoh MMC Host Controller , który po kliknięciu właściwości brzmi tak:

"To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31)Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów."

Zrobiłem przed formatem raport urządzeń z Everesta , no i raport po formacie już na Xp...

Dodaje je w załączniku postu...

 

Błagam pomóżcie bo tracę siły...

Report.htm

NOWYreport.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 8 miesiecy minelo gdy znajomemu instalowalem xp'ka na podobnym laptopie.

Znalazlem jedna ze stron forum skad sciagalem sterowniki.

Niestety nie pamietam szczegolow ale na tym forum znajdziesz chyba wszystkie odpowiedzi.

/http://forums12.itrc.hp.com/service/forums/bizsupport/questionanswer.do?admit=109447627+1224186249745+28353475&threadId=1191711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...