Jump to content

pablo.k

Stały użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About pablo.k

 • Rank
  Uczestnik
 1. Mieszkam w Antwerpii, a sklep Alternate nie jest daleko.
 2. Grafikę kupiłem w stacjonarnym sklepie, 20 min jazdy autem :) https://www.alternate.be/ALTERNATE/Showroom
 3. Panowie te ceny to w Polsce takie zwariowane. Wczoraj kupiłem ASUS GTX 1080 Ti https://www.alternate.be/ASUS/ROG-GeForce-GTX-1080-Ti-Strix-Gaming-11G-Grafische-kaart/html/product/1343539?lk=15378 za mniej wiecej 3355 zł dla brata. W przyszłym tygodniu jadę na wakacje, więc młody się ucieszy :)
 4. Blejd dlaczego odnoszę wrażenie że słowo napisane do ciebie dociera w opóżniony sposób? Umysłowy INPUTLAG? Pomimo tego że wszyscy podają Tobie wszystko "na tacy" że nie masz racji, Ty dalej obstajesz przy swoim jakbyś tego nie rozumiał? Po co w takim razie pytasz na forum który monitor jest lepszy, skoro z góry sam już podjąłeś decyzję?
 5. pablo.k

  World of Tanks

  Mam nadzieje że wprowadza w miarę szybko te czołgi to WOT dostałby po [gluteus maximus] i spuściłby z tonu.
 6. pablo.k

  World of Tanks

  Mam już dość tego pseudo grania "zawieszam g*wnianą gierkę na kołku" do następnego patcha w którym coś nowego spieprzą a stare poprawią.
 7. pablo.k

  World of Tanks

  Wysyp "ameb" jest teraz tak wysoki, że granie w WOT'a to czysty masochizm.Dobrze, że nie można w rzeczywistości strzelać do tych debili bo już bym "siedział" :)Szkoda, że brak alternatywy dla tej gry.
 8. pablo.k

  World of Tanks

  Ja się zastanawiam jak tym [ciach!]ojadom co grają w WOT i mają wyniki na poziomie ameby udaje się na co dzień przeżyć. Przecież myślenie u nich nie idzie w parze z czymkolwiek co jest logiczne i zrozumiałe.
 9. pablo.k

  World of Tanks

  Gregu mam podobne odczucia więc olałem WOT'a bo szkoda nerwów. Ameby to bardzo delikatne określenie tego czegoś co żre sra i na tym koniec.Na myślenie nie ma już miejsca w tym co jest namiastką mózgu.Szkoda czasu. Pozdrawiam
 10. pablo.k

  World of Tanks

  W E75 ostatni silnik daje kopa i jeździ się wówczas jak KT.
 11. pablo.k

  World of Tanks

  grzechuk ja również żartowałem :) Pozdrawiam.
 12. pablo.k

  World of Tanks

  grzechuk jak już napisałem "eff" mnie nie obchodzi, a czy mam niskie czy inne dla mnie to mało ważne. Nie podnieca mnie to tak jak ciebie, życzę więc przyjemnej erekcji :)
 13. pablo.k

  World of Tanks

  Podziwiam wasze podniecenie tym całym "eff", normalnie dla wielu jak przedłużenie penisa :) Ja mam to delikatnie mówiąc w d...e Pozdrawiam.
 14. pablo.k

  World of Tanks

  Podziwiam waszą wytrwałość przy tej gierce. Ja już odpuściłem sobie i gram bardzo sporadycznie. Nie ma sensu grać gdy doprowadza cię to do szewskiej pasji. Pozdrawiam wszystkich :)
 15. pablo.k

  World of Tanks

  A ja bez żartowania chyba niejednemu dziób bym oklepał. Przede wszystkim za bezmyślność, bo to że nie wszyscy są dobrzy to norma ale za kretynizm to bym za.....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.