Skocz do zawartości
xxmat1990xx

Problem Z Wi-fi:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z moim połączeniem wifi w czasie grania mam nagle jakby taka zwieche na 2-3s ping dochodzi wtedy do prawie 2k...

o to screen z pingowania bramy router-a czy jakoś tak to się mówi:p

Dołączona grafika

 

Ten wysoki ping jest prawie w tych samych odstępach czasu.

 

Mój router to NETGEAR Rangemax Wireless router WPN824 v2.

Karte wifi mam pci jakaś firmy Edimax :P

 

Czytałem trochę tematów i większość pisało żeby wyłączyć "Konfiguracji zerowej sieci bezprzewodowej" ale ja mam viste i nie wiem dlaczego nie posiada tej usługi wiec nie mogę sprawdzić czy by zadziałało:p(jeżeli możecie to proszę napiszcie mi jak dostać się do tej usługi bo może wchodziłem w to co nie trzeba ;])

 

a i jeszcze sterowniki mam najnowsze Ralink ;]

 

Sorka jeżeli jakoś to dziwnie napisałem ale rzadko pisze tematy lub posty:p

 

Z góry thx za jakąkolwiek pomoc^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego masz neta??

 

Ja na mieszkaniu studenckim też miałem taki router, i z netem 10 mb z upc nie działał jak powinien, częste zawiechy itp, co chwilę musiałem go resetować i na nowo konfigurować. Zmiany softu nic nie dawały. Zakupiłem router linksys'a WRT54GC, skonfogurowałem raz i chodzi idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...