Skocz do zawartości
kam1lek

[problem] Z Obrazem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zmieniłem kompa na:

athlon x2 4200+

Msi k9n ultra-2f

2x 1gb ddr2 800mhz goodram cl 6

8600gt palit

Zasilacz to chieftec 420w

 

Problem polega na tym ,że najczęściej przy obciążeniu kompa ( ale czasami nawet podczas pracy pod windowsem ) cały obraz zaczyna drżeć / falować , jest niewyraźny. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Na pewno odpada grafa gdyż ją wymieniłem i nie pomogło. Monitor raczej też jest sprawny gdyż na starym komputerze było wszystko OK. Pragnę dodać także ,że nie jest to spowodowane żadnymi liniami energetycznymi w ścianie , głośnikami , tranzystorami itd... , ponieważ jak mówie na starym komputerze wszystko grało a zmieniła się tylko puszka ;]

 

Macie jakieś pomysły ? Czy to może być walnięta płyta główna ?

 

Aha i jeszcze zauważyłem ,że problem jest bardziej widoczny gdy ramy pracują w Dual-DDR. Jednak jak każda kość chodzi na single , problem nadal pozostaje jednak występuje on trochę rzadziej.

Edytowane przez kam1lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor LCD. - Dokładnie to Samsung SyncMaster 940NW

 

Wcześniej takie rzeczy się nie działy ;) Tylko odkąd jest ten nowy komp. Zapomniałem jeszcze ,że raz cały obraz dostał padki jak zaczołem coś kopiować z Pendriv'a. Dlatego coraz bardziej stawiam na płytę.

Edytowane przez kam1lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...