Skocz do zawartości
$kubi

Dylemat W Związku Ze Słabym Złotym...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam wielki dylemat... mam "okazję" ( dlatego w "" bo nie wiem juz czy to okazja czy tez nie )

sprzedac znajomemu mojego MSI 8800GT OC w wersji ZILENT z USA bez gwary za 400zł , jednak w dobie słabego złotego zastanawiam się co robić... 2 tygodnie temu za te pieniądze kupiłbym 4850 a teraz?

 

Sprzedać mu tą grafikę pewnie sprzedam - tylko zastanawiam się co ze mną ?

 

"Jak już mówimy o cenach to jaka jest w tej chwili najbardziej opłacalna karta? " - dobre pytanie...

 

Pomóżcie...

 

Warto będzie sprzedać tego 8800gt i kupić używkę 4850 gigabyte za 460zł odbiór na miejscu? - defacto 60zł muszę dołożyć... no i jeszcze co by ciszej było pasuje kupić S1 ...

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna ... obecnie nic sie nie oplaca kupowac z komputerowych sprzetow... poczekaj na pierwszy tydzien po nowym roku ...zaufaj mi bo ja robie w tym temacie i mniej wiecej wiem z wyprzedzeniem jakie beda ceny... pozdro

Edytowane przez IbanezRG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci ufam tylko co teraz? Jak ja jemu tej grafiki nie sprzedam to pewnie juz jej później wcale nie sprzedam - na pewno nie za te pieniądze...

 

Kurde postaw się ktoś w mojej sytuacji...

 

Jakby tak dobrze liczyć to ja za tą grafikę dostanę 430zł ...

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna ... obecnie nic sie nie oplaca kupowac z komputerowych sprzetow... poczekaj na pierwszy tydzien po nowym roku ...zaufaj mi bo ja robie w tym temacie i mniej wiecej wiem z wyprzedzeniem jakie beda ceny... pozdro

Chyba nie chcesz powiedziec, ze ceny pojda o 50% w dol?? :wink:

Ja w branzy nie robie, ale juz nie raz przez sprzedawcow i roznego typu programy tv zostalem uswiadomiony, ze luty to podobno najleszy okres, ale wytlumacz mi prosze jedno...

Z czego tu sie tak naprawde cieszyc skoro jak sadze ceny na poczatku roku osiagna poziom tych z przed podwyzki dolara??

Jesli sie myle(a bardzo bym chcial) to mnie popraw.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co jest dla ciebie wazniejsze.

Wolisz miec 100zl w kieszeni wiecej i brak kompa przez 2 miesiace czy sprzedac swoja grafike w nowym roku za ~~ 250zl a do tego czasu cieszyc sie tym, co masz :P

 

Nie mam zamiaru nie mieć kompa, nie ma takiej opcji ;) Kupiłbym pewnie Gigabyte 4850 na miejscu dopłacając te 30zł do interesu... z tym że to referent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale to fakt ze po swietach pod konie stycznia \ luty ceny sprzetu spadna.Tylko ze w obecnej chwili przy obecnym krachu gospodarczym i wysokim kursie dolara raczej moze nie byc za ciekawie bo IMO w obecnej chwili to nie pora roku bedzie decydowac o cenie sprzetu a sytuacja gospodarcza iktora w obecnej chwili jest dramatycznai to nie jest dobre dla osob ktore chca \ beda chcieli kupic kompa lub tez podzespoly, a nie sadze aby w przciagu 2\3 najblizszych miesiecy nasz rodzimy zloty umocni sie na tyle zeby sprowadzic inne waluty do stopnia sprzed krachu niestety...obym sie mylil.Sorry za oFFtop, jesli nie chcesz czekac ja bym kupoal bo tak jak juz to zostalo napisane potem bedzie cos nowego i zas bedzie korcic czekanie i tak w kolko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu czekac bo zaoszczedzisz te 50zl albo i nie a jak przyjdze do kupowanie za 2miesiace to znowu pojawi sie informacja o nowszej seri kart i ponownie bedziesz mial dylemat czekac czy nie ? i tak w kolko

 

Też tak myślę. Miałem czekać do nowego roku na kupno procka, ale teraz to rożnie może być z tym kryzysem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy warto czekac. Ja bym to zalatwil jak najszybciej bo co z tego jak w lutym cena w dolarach spadnie , jak USD moze byc wtedy juz po 4 pln.

 

Ja tam osobiscie strzelilem w najtanszego 4850 jakiego znalazlem po starych cenach , choc mialem czekac do gwiazdki liczac na obnizki 260gt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...