Skocz do zawartości
-GIZIU-

Murdermod By Giziu

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się mylisz co do moich zainteresowań ale przyznaj się w końcu, że nie umiesz podkręcać a nie wywodzisz ciągle jaki Ty jesteś zajęty... pamiętasz rozmowę na gg? Q9550 pomoc w oc? Jeśli nie to Ci przypomnę..... napisz po prostu nie kręcę nie potrzebuj nie umiem i każdy się odczepi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem niejednokrotnie że OC mnie wogóle nie kręci. Nie umiem podkręcać ? A co tu do "umienia" ? Zmiana kilku ustawień w BIOS-ie :lol: Każdy się odczepi ? Przecież tylko Ty przeżywasz że mój procek jedzie na stockowych ustawieniach. Stary, wyluzuj :lol:

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Niestety to nie jest info z kolejną aktualizacją. Otóż chciałbym poinformować iż mój komp idzie pod młotek. Czemu ? Dlatego iż służy mi już tylko do przeglądania netu. Po pracy nie mam czasu i siły na grzebanie w kompie a pograć wolę na X360. Nie wiem czy złożę kompa tylko do netu (i buda zostanie), czy po prostu kupię laptopa. Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem całości (buda + sprzęt), samym sprzętem, monitorem lub jakimiś częściami, niech pisze: GG 8226545 (odpiszę w godzinach wieczornych).

 

P.S. Cena samej obudowy to 2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...